Yeni Malatyaspor İstifayı Yalanladı

Yeni Malatyaspor İstifayı Yalanladı
10.05.2020
743
A+
A-

Yeni Malatyaspor kulüp başkanı Adil Gevrek’in istifa edeceği haberleri kulüp tarafından yalanlandı. Yeni Malatyaspor Kulübü basın sözcüsü Hakkı Çelikel bu tür haberlerin kasıtlı çıkarıldığını belirterek istifa konusunun gerçek dışı olduğunu ifade etti.

Haberleri Şaşkınlık İçinde Görüyoruz

Basın sözcüsü Hakkı Çelikel yaptığı açıklamada haberde iddia edildiği gibi başkanımızın istifa gibi bir düşüncesinin olmadığını belirtmek isteriz dedi. Çelikel basın açıklamasında şunları söyledi. Bazı yazılı basın organlarında Yeni Malatyaspor kulüp başkanı Adil Gevrek’in istifa edeceği haberlerini şaşkınlık içinde görüyor ve üzülüyoruz.

Camiayı Bu Tür Ucuz Oyunlara Alet Etmeyeceğiz

Malatyaspor camiasının bu tür ucuz oyunlara alet edilmesine izin vermeyecek ve bu duruma karşı sessiz kalmayacağız. Haberlerin birileri tarafından kasıtlı şekilde basına servis edildiği alenen ortada çünkü başkanımızın istifa gibi bir düşüncesi asla olmadı ve yok. Ne kulübümü ne de kulüp başkanımız bu hareketi hak etmiyor.

Adil Gevrek Bu Durumu Hak Etmiyor

Doğru Yeni Malatyaspor olarak zor ve can sıkıcı bir durum içindeyiz bu herkes gibi bizi de çok üzüyor bu sonucu hiçbirimiz istemiyoruz. Tüm bu zor ve hak edilmeyen şartlara rağmen Yeni Malatyaspor için emek vermiş, mücadele etmiş her konuda kulübü desteklemiş olan başkanımız Adil Gevrek bu durumu hak etmiyor, çıkan haberler ile kendisine hak etmediği şekilde bir haksızlık yapılıyor.

Kirli Oyunlara Rağmen Sezondan Galip Ayrılacağız

Yeni Malatyaspor kulüp başkanı Adil Gevrek görevinin başındadır ve ligde kalma mücadelesinde en ön safta yerini almış durumdadır. Yeni Malatyaspor kalan 8 maçı kazanmak ve ligde kalmak için son derece güçlü bir hazırlık başlatmıştır, kirli oyunlara rağmen biz bu sezondan galip ayrılacağız ve ders alarak yolumuza emin adımlar ile devam edeceğiz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.