Trabzonspor İki Kupayı Da İstiyor

Trabzonspor İki Kupayı Da İstiyor
15.06.2020
291
A+
A-

Göztepe karşılaşmasından 3-1 galip ayrılan Trabzonspor Fenerbahçe derbisine hazırlanıyor, Göztepe maçı sonrasında değerlendirme konuşması yapan Trabzonspor kulüp başkanı Ahmet Ağaoğlu UEFA’nın bir yıl men cezası konusunda da konuştu. Başkan Ahmet Ağaoğlu dünya futbolu zorlu bir süreçten geçti ülkemizde de sıkıntılar yaşandı, futbolcular, yöneticiler ve taraftarlar sıkıntılı bir dönem yaşadık. Türkiye Futbol Federasyonu maçları başlatmaya karar verdiğinde herkesin kafasında nasıl sonuçlar alınacağı, oyuncuların performansı gibi onlarca soru belirdi.

Trabzonspor Olarak Yayıncı Kuruluştan Açıklama Bekliyoruz

Hepimiz nasıl bir tablo ile karşılaşacağımız konusunda emin değildik, her ne kadar iyi hazırlanırsan hazırlan oyuncuların performansı önemli idi. Almanya ligine ve bu maçta ki mücadelelere baktığımızda laylaylom oynamadığımız ortaya çıktı, sertliğe dayalı bir maç sergilendi dedi. Göztepe maçında yaklaşık 60 dakika boyunca 10 kişi olduklarını belirten Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu yayıncı kuruluşun maçı 2. kanaldan vermiş olmasına da sitem etti ve bu konu hakkında yayıncı kuruluşun bir açıklama yapması gerektiğini kulüp olarak bunu beklediklerini dile getirdi.

Sustuğumuz Sürece Farklı Senaryolar Yazılıyor

UEFA tarafından bir yıl Avrupa kupalarından men cezası almaları konusunda da değerlendirmeler yapan kulüp başkanı Ahmet Ağaoğlu CAS’a kapsamlı bir başvuru yaptıklarını ve hukuki süreci başlattıklarını ifade etti. Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu CAS’a kapsamlı başvurumuzu yapıyor, hukuki süreci başlatıyoruz bu süreçte konuşmak doğru değil ama biz sustuğumuz sürece farklı senaryolar yazılıyor dedi. Bizim suskunluğumuzu fırsat bilen insanlar her gün yeni senaryolar ile yazdıkları hikayeleri paylaşıyor ama çok yakında herkes ne olduğu görecek, neyin ne olduğu kısa süre içinde ortaya çıkacak.

Biz Her İki Kupayı Da Almaya Kararlıyız

UEFA Çarşamba akşamı saat 17:00’da kararını açıkladı biz Trabzonspor olarak Perşembe sabahı saat 01:00’da konuyu gündemimizden düşürdük, çok rahatız çünkü elimiz çok güçlü. Ziraat Türkiye Kupası yarı final maçında Fenerbahçe ile karşılaşacak olan Trabzonspor’un karşılaşmaya hazır olduğu söyleyen başkan Ahmet Ağaoğlu zorlu bir maç olacak ama biz her iki kupayı da almaya kararlıyız dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.