Terim’in Yeni Gözdesi Adil Aouchich

Terim’in Yeni Gözdesi Adil Aouchich
10.04.2020
598
A+
A-

Transfer çalışmalarına devam eden Galatasaray’da teknik direktör Fatih Terim’in gündeminde olan isimlerden biri PSG oyuncusu Adil Aouchich. Temmuz ayında 18 yaşına girecek olan genç futbolcu takımı Paris Saint Germain ile anlaşamadı, Fatih Terim’in yeni gözdesi olan golcü bonservisini eline alacak.

Galatasaray Transferi Gerçekleştirme Hesapları Yapıyor

Aslen Cezayir asıllı olan Fransız 10 numara için Galatasaray transferi gerçekleştirme hesapları yapıyor. Fransa’da gündem olan Adil Aouchich, Fransız basını genç oyuncu ile Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim’in yakından ilgilendiğini yazdı, hemen her gün bir oyuncuyu yönetimin önüne koyan teknik adam Adil Aouchich transferini gerçekleştirmek için tüm şartların zorlanmasını istedi. Zinedine Zidane gibi Cezayir asıllı Fransız olan 17 yaşında ki 10 numara Adil Aouchich geleceğin en iyi oyuncularından olacağını düşünen teknik adam Fatih Terim tüm zorluklara rağmen transfer için tüm şartların zorlanmasından yana.

Oyuncunun Ailesi Ve Takımı İle Görüşülecek

Bunun için oyuncunun ailesi ve takımı Paris Saint Germain ile görüşülecek Temmuz ayında henüz 18 yaşına girecek olan oyuncunun daha şimdiden değeri 6 milyon Euro. Fatih Terim’i etkileyen scout raporu ve Total Football Analysis’den Darly Gouilard ‘ın genç oyuncu için yazdığı “gelişime açık güçlü 10 numara, takım arkadaşlarını oyuna sokabilmek için 9 numara rolü de yapar, topu almak adına iyi pozisyon alır ve rakibin kafasını karıştırır yani iyi bir teknik oyuncu” cümlesi oldu.

Yönetim Tüm Şartları Zorlamaya Kararlı

Sezonda 7 defa Paris Saint Germain (PSG) forması giyen 10 numara, 2 gol ve 2 asist yaptı ve bu gollerden birini UEFA Gençlik liginde Galatasaray’a attı. Paris Saint Germain ile bir yıllık sözleşme imzalayan ve sözleşmesi sona erecek olan 17 yaşında ki genç 10 numara Adil Aouchich’in Galatasaray transferi hakkında ne düşündüğü ve nasıl bir karar vereceği merak içinde bekleniyor. Darly Gouilard ‘ın savunma sorumluluğu az dediği oyuncunun geleceğinde Galatasaray söz sahibi olmak istiyor, Fatih Terim tarafından çok istenen oyuncu için sarı kırmızılı yönetim tüm şartları zorlamaya kararlı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.