Tektipliğe Karşı Anadolu’nun İlk Şampiyonuyuz

Tektipliğe Karşı Anadolu’nun İlk Şampiyonuyuz
10.06.2020
185
A+
A-

Süper ligde şampiyonluğa en yakın aday olan Trabzonspor ilk karşılaşmaya hazırlanıyor. Şampiyonluk için tüm hazırlıkların tamam olduğunu söyleyen başkan Ahmet Ağaoğlu taraftara şampiyonluk mesajı verdi. Kulübün dergisine konuşan bordo mavili ekibin başkanı Ahmet Ağaoğlu 1 Haziran itibari ile başlayan normalleşme sürecinin alınan tedbirler ile sonlanacağını ümit ettiğini belirtti.

Tedbirlerden Vazgeçmeden Yol Alacağız

Ağaoğlu sağlık bakanlığının belirlediği önlemler ile Cumhurbaşkanımız tarafından normalleşme planları açıklandı öyle umut ediyorum ki tedbir ve önlemler ile mutlu bir sona doğru yaklaşıyoruz dedi. Genel kısıtlamaların kaldırılması, iş dünyasında çarkların yeniden dönmeye başlaması, eğitim, kültür, turizm, ticaret, sağlık ve ulaştırma gibi konularda tedbirlerden vazgeçmeden yol alacağız.

Şampiyonluğu Aynı Tribünde Hep Birlikte Kutlayamayacağız

Bizim açımızdan ise normalleşme döneminde alınan en güzel karar süper ligin yeniden başlaması, insanlar ve kulüpler futbolu özledi, Trabzonspor zirvede ki yerine her maç ve her dakikada daha da sağlam hale getirerek kupayı evine götürecek diyen Karadeniz fırtınasının başkanı Ahmet Ağaoğlu sözlerini şöyle sürdürdü. Taraftarımızın desteği ile şampiyonluk coşkusunu yaşayacağız, uzun soluklu bu mücadelede taraftarımızdan güç aldık, 8 hafta sonunda 8. şampiyonluğu yaşayacağız. Bunu aynı tribünde hep birlikte kutlayamayacağız ama önemli olan ortak ruhu ve ortak inancı yakalamış olmak.

Biz Kökleri Sağlam Güçlü Bir Aileyiz

Şampiyonluk serüvenimizde sloganımız #BizB1riz oldu bunun anlamı sadece şampiyonluk değil biz biriciğiz, biz yeganeyiz ve biz özeliz anlamı da taşıyor. Tektipliğe karşı Anadolu’nun geniş coğrafyasında ki zengin folklorünü, bir geleneğin mirasını taşıyoruz biz Anadolu’nun ilk şampiyonuyuz, biz kökleri sağlam güçlü bir aileyiz. Sezona başlarken #Yanyana durursak #BizBize yeteriz demiştik, kendimize güvendiğimizde, kendi kaynaklarımızı değerlendirdiğimizde, birlikte olduğumuzda neler yapabildiğimizi futbolda da sergiledik.

Bu Ay Sağlık Huzur Ve Bereket İle Güzelleşecek

Kendi gerçeğimizi unutmayacağız bizler camianın sahiplendiği bir anlayışı yeşertmeye ve bir sistem oturtmaya çalışıyoruz, bunun için Haziran ayını sarsılmaz bir umut ile kucaklıyorum, bu ay sağlık huzur ve bereket ile güzelleşecek. Hem ülkem hem de Trabzonspor için özlemlerin gerçekleştiği bir başlangıç diliyorum.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.