Sosa En Büyük Fenerbahçe Açıklaması

Sosa En Büyük Fenerbahçe Açıklaması
24.08.2020
173
A+
A-

Fanatik gazetesinde yer alan habere göre Fenerbahçe‘nin yeni transferi Jose Sosa, sosyal medya hesaplarından Sarı Lacivertliler’e transferini değerlendirdi. Fenerbahçe ailesine katılmaktan çok mutlu olduğunu ifade eden Sosa, “Jose Sosa: Türkiye’nin en büyüğü Fenerbahçe’nin futbolcusu olarak gururla tüm taraftarlarımızı selamlıyorum.” dedi.

Fenerbahçe’nin yeni transferi Jose Sosa’dan transfer değerlendirmesi geldi: Tecrübeli oyuncunun sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamaalr şu şekilde:

“Türkiye’nin en büyüğü Fenerbahçe’nin futbolcusu olarak, gururla tüm taraftarlarımızı selamlıyorum. Fenerbahçe ailesine katıldığım için çok mutlu ve gururluyum. Futbol ayrılıkları ve yeni başlangıçları da içinde barındırıyor.

Ancak aslolan bu sürecin en doğru ve saygılı şekilde yönetilmesi. Trabzonspor’dan ayrılışımla ilgili basında yer alan haberlerin tüünün gerçek dışı olduğunu açıklıkla dile getirmek istiyorum

Şimdi sarı lacivert renklerle yepyeni, heyecan dolu bir yolculuk başlıyor ve ben bu kulübün başarısı için elimden gelen her şeyi yapmaya hazırım!

Sosa En Büyük Fenerbahçe Açıklaması 1

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.