Sezonun Seyircisiz Oynanması Fikrine Sıcak Bakıyorum

Sezonun Seyircisiz Oynanması Fikrine Sıcak Bakıyorum
21.04.2020
577
A+
A-

Beşiktaş ve Galatasaray’ı çalıştıran ve A Milli Takım antrenörü olan Mircea Lucescu futbol sezonunun seyircisiz oynanarak tamamlanabileceğini söyledi. Antrenörlük yaptığı dönemlerde hem Beşiktaş’ı hem de Galatasaray’ı şampiyon yapan dünyanın en iyi teknik adamlarından olan Romanyalı Mircea Lucescu gündemi değerlendirdi.

Ağustos Ayında Finalin Olması Fikrini Destekliyorum

74 yaşında ki başarılı teknik direktör Lucescu sezonun tamamlanabileceğini söyledi, sezonun seyircisiz oynanması fikrine sıcak bakıyorum, sezon bu şekilde tamamlanabilir. Oyuncular kendilerini güvende hissetmediği için çalışmak antrenman yapmak sezona başlamak istemeyebilir saygı duymamız lazım umudumuz kısa süre içinde hayatın ve futbolun normale dönmesi dedi. Şampiyonlar Liginin Ağustos ayında başlamasına da sıcak olduğunu dile getiren Romanyalı 74 yaşında ki başarılı teknik direktör Mircea Lucescu şov devam etmeli bir seyirci olarak ben Ağustos ayında finalin olması fikrini destekliyorum dedi.

Sporting’ten Juventus’a Yükselmeyi Her Futbolcu Yapamaz

22 yaşında ki milli stoper Merih Demiral’dan övgü dolu sözler ile bahseden teknik adam Lucescu Merih’in İngiltere’de başarılı olacağını ifade etti. Merih Demiral iyi bir oyuncu sakatlandı bu kötü oldu ama genç çabuk toparlar o bir profesyonel ve daha güçlü bir şekilde geri döneceğine inanıyorum dedi. 74 yaşında ki başarılı teknik direktör Mircea Lucescu sporting’ten Juventus’a yükselmeyi her futbolcu yapamaz sadece yetenekli oyuncular yapar, Merih nereye giderse gitsin hep iyi işler çıkardı, stoperin iyi bir geleceği olacağını düşünüyorum.

Merih Demiral Premier Lige Çok Yakışır

Merih Demiral’ı isteyen takımların fazla olması da onun iyi bir oyuncu olduğunu gösteriyor. Juventus Merih’in geleceğine yatırım yaptı, planlarını bilmem söz konusu değil ama yalnız paraya ihtiyaçları varsa gönderirler ancak kulüpte böylesi bir sıkıntı olduğunu sanmıyorum. Merih Demiral Premier lige çok yakışır karakteristik özellikleri ile futbolcunun Premier Ligde çok iyi bir iş çıkaracağına inanıyorum. O iyi ve gelecek vaat eden bir oyuncu Chiellini sonrası boşluğunu dolduracağını biliyorum, Merih Demiral gerçekten başarılı ve umut veren bir futbolcu hak ettiği yeri alacağına inancım tam dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.