Nihat Özdemir İhraç Edilmekten Dolayı Üzülmeyecektir

Nihat Özdemir İhraç Edilmekten Dolayı Üzülmeyecektir
07.06.2020
282
A+
A-

Fenerbahçe kulüp televizyonunda konuşan Türkiye Futbol Federasyonu başkanı Nihat Özdemir’in açıklamalarının ardından konuşan kulüp başkanı Ali Koç Özdemir’in bir daha Fenerbahçe’ye hizmet etmemesini istediklerini söyleyerek yapılanın eski başkan Aziz Yıldırım’a da büyük bir saygısızlık olduğunu belirtti.

Niyetinin Ne Olduğunu Gözler Önüne Serdi

Federasyon başkanının açıklamaları ilk açıklamalarından daha beter ve daha talihsiz, aslında kendisine şahsım ve camiam adına teşekkür etmeliyim, içinde biriktirdiklerini ve kafasında ki düşüncelerini tüm Fenerbahçelilerin göreceği şekilde dışa vurdu bu Allah’ın bir lütfu olsa gerek, niyetinin ne olduğunu gözler önüne serdi. 3 Temmuz tarihinde zaten kenetlenmiştik şimdi 3 Temmuz yaklaşırken bir kez daha bizim sıkı sıkı kenetlenmemize vesile oldu dedi. 

Kurulan Tuzaklar Ve Yapılan Saldırılar Alenen Ortaya Çıktı

Bir federasyonu başkanı düşünün ki bu tür sözler sarf ediyor, düzeltmek yerine ise tam tersi bir istikamete gidiyor diyen Fenerbahçe kulüp başkanı Ali Koç sözlerini şöyle sürdürdü.  3 Temmuz 2011 tarihi ile birlikte geçen sürede Fenerbahçe’ye kurulan tuzaklar ve yapılan saldırılar alenen ortaya çıkmış durumdadır, bunu yapan yıllarca Fenerbahçe’de üst düzeyde yöneticilik yapan birisi bu çok manidar. Asıl rezalet konuyu bizim saptırdığımız iddiası peki herkes mi konuyu saptırdı çünkü herkesin anladığı şey bizimle aynı, zamanlama da çok manidar. Liglere başlamak üzere iken bu durumun ortaya çıkarılması bir kaos ortamının yaratılmak istenmesi hayret verici bir hal.

Bazılarına Şirin Görüneceğinden Mutlu Olacaktır

Gelecek ay iki büyük davamız var bunlar 3 Temmuz ile alakalı mahkeme öncesinde bu sözlerin söylenmesini de ayrıca manidar buluyorum. Yapılan hareket sadece Fenerbahçe camiasına yapılan saygısızlık değildir aynı zamanda eski başkan Aziz Yıldırım’a da büyük saygısızlıktır. Tepkiler çok fazla Nihat Özdemir’in bir daha Fenerbahçe’de yer almaması, kulüp üyeliğinden ihraç edilmesi ve Türkiye Futbol federasyonu görevinden alınması ya da istifa etmesi yönünde tepkiler var. Özdemir’in kulüp üyeliğinden ihracı mutlaka tepkiler üzerine değerlendirilecektir bu konuda Nihat Özdemir’in ihraç edilmekten dolayı üzüleceğini zannetmiyorum hatta bazılarına şirin görüneceğinden mutlu bile olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.