Neslihan Demir Güler Vakıfbank Kadın Voleybol Takımı Genel Menajerliğine Getirildi » Spor Haber Ajansı

Neslihan Demir Güler Vakıfbank Kadın Voleybol Takımı Genel Menajerliğine Getirildi

Neslihan Demir Güler Vakıfbank Kadın Voleybol Takımı Genel Menajerliğine Getirildi
03.06.2020
1.619
A+
A-

Demir Lady lakaplı eski voleybolcu Neslihan Demir Güler, Vakıfbank Kadın Voleybol Takımı genel menajerliğine getirildi. Vakıfbank Kadın Voleybol Takımı resmi internet sitesinden yapılan açıklamada Pelin Yüce Falay’ın görevinden ayrılmasının ardından genel menajerlik görevine Neslihan Demir Güler’in getirildiği duyuruldu. Takım tarafından yapılan yazılı açıklamada yen görevlendirme için profesyonel kariyerinde 2002- 2006 ile 2009- 2010 sezonlarında kulübümüzün sarı siyah formasını giyen Demir Lady lakaplı Türk voleybolu için efsane olmuş isim Neslihan Demir Güler Vakıfbank Kadın Voleybol Takımı genel menajerlik görevine getirilmiştir.

Vakıfbank Ailesi Olarak Aramıza Hoş Geldin Diyoruz

10 yıl sonra aramıza tekrar dönen efsane isim Neslihan’ı tebrik ediyor ve Vakıfbank ailesi olarak aramıza hoş geldin diyoruz dendi. Vakıfbank Kadın Voleybol Takımına farklı bir görevle de olsa yeniden dönmenin mutluluğunu yaşadığını ifade eden Neslihan Demir Güler sevdiğim insanlar ile çalışmak beni çok mutlu ediyor, beraberliğimizin kulübümüzü daha başarılı bir seviyeye taşıyacağına inanıyorum dedi.

Her Zaman Olduğu Gibi Tüm Kupalara Talibiz

Vakıfbank Spor Kulübü yönetimi ile eski genel menajer Pelin Yüce Falay’a teşekkür eden Vakıfbank Kadın Voleybol Takımı genel menajeri Neslihan Demir Güler, Pelin ablanın hakkını vermek zorundayım, bana her şeyi hazır ve güçlü bir takım bıraktı. Her zaman olduğu gibi tüm kupalara talibiz, bu süreçte bana destek olan Pelin Ablaya, bana görevi layık göre başkanımız Abdi Serdar Üstünsalih’e, kulüp yönetimine teşekkür ediyorum, umarım başarılı olurum, Allah utandırmasın dedi.

Spor Camiasından Demir Lady Lakabını Aldı

Vakıfbank Kadın Voleybol Takımı genel menajerliğine Neslihan Demir Güler 1983 yılında Eskişehir’de dünyaya geldi, Eskişehir Devlet Su İşlerinde voleybol hayatına başladı. 1997 yılında Yeşilyurt voleybol kulübüne transfer olan Güler Vakıfbank Güneş Sigorta, Eczacıbaşı Vitra, CV Tenerife ile Galatasaray formalarını giydi. 20 yıl süren voleybol kariyerinde çalıştığı tüm kulüplerde başarılı bir oyunculuk sergileyen Neslihan Demir Güler hak ederek spor camiasından Demir Lady lakabını aldı, başarılı kadın voleybolcu Milli Takım forması da giydi.

YORUMLAR

 1. macit dedi ki:

  Voleybolumuzun efsanesi kendisi. Süper bir haber bu!

 2. Burhan dedi ki:

  Neslihan bizim gururumuz!

 3. sueflowers dedi ki:

  Neslihan’a tebrikler!!!!

 4. viabelli dedi ki:

  Neslihan Demir Çok Yaşa!

 5. filenin sultanı dedi ki:

  O bir efsane.

 6. Mayıs Gülü dedi ki:

  Neslihan gibi voleybolcu dünyada yok hala.

 7. banu zorludağ dedi ki:

  Helal olsun kardeşimize başarılar 🙂

 8. Açelya Turan dedi ki:

  Neslihan idolümüzdür!

 9. selinnn dedi ki:

  voleybolun bir numarası!

 10. Silvan Yeşil dedi ki:

  Voleybol Efsanemiz Her Şeyi Hak Ediyor!

 11. Tommy Gunn dedi ki:

  büyük sporcuydu kendileri

 12. jesse james dedi ki:

  bravooo

 13. batesnorman dedi ki:

  müthiş başarı!

 14. back to the future dedi ki:

  NEslihan sen çok yaşa

 15. Yaşar Kurtalan dedi ki:

  Büyük efsane.