Luiz Gustavo Fenerbahçenin adı şampiyon olmaya yeter

Luiz Gustavo Fenerbahçenin adı şampiyon olmaya yeter
24.08.2020
188
A+
A-

Fenerbahçe‘nin Brezilyalı yıldızı Luiz Gustavo, Fenerbahçe TV’ye önemli açıklamalarda bulundu. Gustavo, “Fenerbahçe’nin adı bile her zaman şampiyonluk için favoridir. Bizim her zaman için yarıştığımız kulvarlarda en üst sıralarda olmamız gerekir. Tabii ki hiçbir şey bedava değil, özveri göstermediğiniz ve çok çalışmadığınız müddetçe bunu başarmanız mümkün değil. ” dedi.

Yeni sezon hazırlıklarının ikinci etabı için Topuk Yaylası Tesisleri’nde bulunan Fenerbahçe’de, Brezilyalı yıldız orta saha Luiz Gustavo, Fenerbahçe Televizyonu’nda yayınlanan ‘Günün Röportajı’ programının konuğu oldu.

Kamp süreci, yeni transferler ve taraftar hakkında önemli açıklamalarda bulunan Luiz Gustavo’nun verdiği cevaplar şu şekilde:

ÖNÜMÜZDEKİ SEZON HEDEFLERİMİZİN HEPSİNE ULAŞMAK İÇİN YARIŞMACI BİR TAKIM YARATMAK İSTİYORUZ

Yeni sezon hazırlıkları çerçevesinde Düzce’de devam eden kamp sürecini değerlendiren Luiz Gustavo, “Şu anda yeni bir süreç içerisindeyiz. Bununla beraber yeni bir felsefeyi, yeni bir oyun tarzını anlamaya çalışıyoruz. Antrenmanlarda daha çok bunun üzerine çalışıyoruz. Hocamızın bizden istediklerini en hızlı şekilde anlayıp uygulayabilmek için yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Herkes yeni sezon için çok motive. Yarışmacı bir takım yaratmak istiyoruz ki önümüzdeki sezon hedeflerimizin hepsine ulaşabilelim.” dedi.

HOCAMIZ UYGULAMAK İSTEDİĞİ SİSTEMİ ANLATMAK İÇİN SÜREKLİ BİZİMLE İLETİŞİM HALİNDE

Teknik Direktör Erol Bulut’un, uygulamak istediği sistem hakkında futbolcu grubuyla sürekli iletişim halinde olduğunu da dile getiren yıldız futbolcu, “Fenerbahçe’nin adı bile her zaman şampiyonluk için favoridir. Bizim her zaman için yarıştığımız kulvarlarda en üst sıralarda olmamız gerekir. Tabii ki hiçbir şey bedava değil, özveri göstermediğiniz ve çok çalışmadığınız müddetçe bunu başarmanız mümkün değil. Hocamız da uygulamak istediği sistemi bize anlatmak için sürekli bizimle iletişim halinde ve sürekli olarak bize kafasındaki oyun şablonunu anlatmak istiyor ki bunu en kısa sürede uygulayabilelim. Tabii ki biraz süreye ihtiyacımız var, bunu saha içerisinde en iyi şekilde uygulayabilmek için. Ama ben gerçekten çok inanıyorum ve takım olarak da çok özgüvenliyiz. Çalışmalarımızı en iyi şekilde yürütüyoruz.” şeklinde konuştu.

Kaynak: Fanatik

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.