Kayserispor’dan Salgını Fırsata Çevirecek Karar

Kayserispor’dan Salgını Fırsata Çevirecek Karar
05.06.2020
231
A+
A-

Korona virüs salgını ile birlikte ligler ertelendi, karşılaşmalar oynanmadı bu durum kulüpleri ekonomik anlamda zora soktu. Gelirlerinin tamamı duran kulüpler Pandeminin verdiği zararı kapatmak için farklı çareler arıyor. Futbolcuların maaşlarında indirime gitmelerini bekleyen futbol kulüpleri transfer döneminde de maliyeti düşük oyuncular ile görüşüyor. Türk futbolunun alt yapıda ki gençlere şans vermeye başlaması da krizin getirdiği başka bir boyut.

Kulüp Tesislerinde Kır Düğünü Organizasyonları

Kovid 19 salgınında sıkıntıya giren kulüplerden birisi de Hes Kablo Kayserispor oldu, korona virüs sonrası yaşanan ekonomik krizin zararlarını en aza indirmek için Hes Kablo Kayserispor ilginç bir yöntem buldu, kulüp tesislerinde kır düğünü organizasyonları yaptıracak. Binlerce insanın yaşamını yitirmesine ya da hastalanmasına neden olan dünya ülkelerinin ekonomilerini alt üst eden korona virüs sonrası Türkiye normal hayata dönmeye başladı. Mart ayından bu yana devam eden yasaklar kaldırıldı ama kurallar geçerli, maske, sosyal mesafe ve hijyen.

Kayserililere Sunulan Avantaj Kulübü De Rahatlatacak

Bu nedenle düğünlerin kapalı alanlarda yapılmasına da halen karar verilmedi hal böyle olunca Hes Kablo Kayserispor salgını fırsata çevirecek bir karar aldı. Kulüp tesislerinde kır düğünü organizasyonlarının yapılması konusunda ki kararını açıkladı. Açık havada sosyal mesafe kurallarına uyulmasının kolay olmasının avantajı ile düğünlerini açık alanlarda kır bahçelerinde yapmak isteyen Kayserililere sunulan bu avantaj kulübü de rahatlatacak. Alınan karar konusunda konuşan Hes Kablo Kayserispor kulüp başkanı Berna Gözbaşı kır düğünü yapmak isteyen Kayserilileri beklediklerini söyledi.

Tüm Kayserili Hemşerilerimizi Bekliyoruz

Kulüp başkanı Berna Gözbaşı Kulübümüzün asbaşkanı Mustafa Tokgöz düğün organizasyon sektöründe faaliyet gösteriyor bu konuda kendisi ile bir görüşme gerçekleştirdik. Pandemi kurallarına uyan kır düğünlerinin tesislerimizde yapılmasının çok uygun olduğuna karar verdik, özellikle sosyal mesafe kuralları konusunda tesis her anlamda uygun. Hes Kablo Kayserispor kulübünün tesislerinde kır düğünü yapmak isteyen tüm Kayserili hemşerilerimizi bekliyoruz. Yapılacak düğün organizasyonlarından elde edilecek gelir aynı zamanda kulübümüzün içinde bulunduğu süreçte önemli bir katkı sağlayacaktır şeklinde konuştu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.