Kayserispor Kalecisi Silviu Lung Ligde Kalacağız

Kayserispor Kalecisi Silviu Lung Ligde Kalacağız
07.04.2020
456
A+
A-

Sahalar dönüldüğünde gereken her şeyi yapacaklarını ve ligde kalacaklarını söyleyen Hes Kablo Kayserispor’un kalecisi Silviu Lung ligde kalacak oyunculara, kapasiteye ve inanca sahip olduklarını belirtti. 

Kayseri’de İzole Hayat Sürüyoruz

3 yıldır Hes Kablo Kayserispor’un kalesini koruyan Romanyalı Silviu Lung dünyanın görünmez bir düşman ile savaştığını ifade ederek verilen üzücü kayıplara karşılık alınan tedavi ve iyileşen hasta sayılarının artışından umutlanıldığını anlattı. Hayatın normale dönmesi maçların bir an önce başlaması için insanlığın bu savaştan kısa sürede galip gelmesi için ümit ettiğini sözlerine ekleyen kaleci Lung Kayseri’de izole bir hayat sürdüklerini dile getirerek kondisyonunu bozmamak için çalıştığını antrenmanları evlerinde yaptıklarını anlattı.

İkinci Sezonda Daha Fazla Puan Topladık

Hes Kablo Kayserispor’un güzel bir çıkış yakaladığının altını çizen kalecisi Silviu Lung ikinci sezonda daha fazla puan topladıklarını hatırlatarak 8 haftalık ligde kalmak için hazır olduklarını kaydetti ve ligde kalmak için tüm inancımızla hazırız, buna hem oyuncu kadromuz hem de kapasitemiz yeterli dedi. Liglerin ne zaman başlayacağının değil toplum sağlığının ne zaman bu illetten kurtulacağının önemli olduğu vurgusu yapan file bekçisi sözlerini şu şekilde sürdürdü.

Sahalara Bugün Dönecek Gibi Hazırız

Liglerin başlamasını hepimiz istiyoruz ama önceliğimiz sağlık, liglerden önce bunu düşünmek zorundayız, Türkiye Futbol Federasyonu ligler konusunda en doğru kararı verecektir. Biz Kayserispor olarak bugün sahalara dönecek gibi hazırız, inancımız güçlü kalan 8 haftada en iyi oyunu sergilemeye kararlıyız, biz ligde kalacağımıza eminiz. Şu anda evde ligin başlamasını beklemek dışında yapılacak hiçbir şey yok, evde kendimi motive etmeye gayret ediyorum, film izliyorum, kitap okuyorum, arkadaşlarım ile telefon görüşmeleri yapıyorum, beni en çok yoran ailemin ve eşimin Romanya’da olması. İnsanın aklı ailesinde kalıyor psikolojik açıdan sıkıntılı bir süreç, yanınızda ve iyi olduklarını bilmek istiyorsunuz. Bir an önce korona virüsün etkisini kaybetmesini istiyorum ve bir an önce aileme kavuşmak istiyorum, sahalara dönmek istiyorum ve o günlere az kaldığına inanıyorum, her şeyden önemlisi sağlık.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.