Karton Seyirci Formülü Çözüm Oldu

Karton Seyirci Formülü Çözüm Oldu
31.05.2020
303
A+
A-

12 Haziran itibari ile başlayacak olan futbol sezonunda seyircisiz oynanacak karşılaşmalar için kulüpler bir formül buldu, tribünlerde karton seyirciler olacak. Beşiktaş seyircisiz oynanacak olan karşılaşmaların 4’ünü evinde oynayacak, Ruhumuz Yeter sloganı ile kampanya başlatan siyah beyazlı kulüp 129 lira ödeyerek taraftar projesine katılacakların fotoğraflarını Vodofonpark’ta oynanacak karşılaşmalarda tribünlere koyacak.

Tribünler Fenerbahçe İçin Yeniden Dolsun

Fenerbahçe’de resmi sitesinden 5 lig ve 1 kupa maçı için benzer uygulamaya gideceğini duyurdu, sarı lacivertlilerde 129 lira karşılığında fotoğrafları tribünlere koyacak. Beşiktaş yaptığı açıklamada ruhumuzyeter.bjk.com.tr adresinden kayıt yaptıran taraftarların fotoğraflarının karton maketleri tribünlerde yer alacak, taraftarımızı projemize destek olmaya davet ediyoruz dendi. Fenerbahçe ise resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada taraftarın sevdik seni her şeyden çok sloganı ile destek çağrısı yaparken tribünlerin sessiz kaldığı günlerde Fenerbahçe’ni yalnız bırakma aramıza katıl, Kadıköy’de tribünler Fenerbahçe için yeniden dolsun ifadelerine yer verildi.

Beşiktaş’ın Sloganı Ruhumuz Yeter

Beşiktaş kulübünün açıklaması şöyle; Vodofonpark’ta seyircisiz oynanacak Konyaspor, Antalyaspor, Kasımpaşaspor ve Fenerbahçe karşılaşmaları için Ruhumuz yeter sloganı ile karton taraftar projesini hayata geçirdik. Kulübümüzün başlattığı projeye siyah beyaz renklere gönül veren tüm taraftarlarımız destek vermeye çağırıyoruz. Taraftarımız ruhumuzyeter.bjk.com.tr adresinden bilgi ve fotoğraflarını yükleyerek kampanyamıza katılabilirler dendi.

FENERBAHÇENİ Yalnız Bırakma

Fenerbahçe kulübünün açıklamasında ise şimdi daha yüksek ses ile sevdik seni her şeyden çok demek için aramıza katıl, tribünlerin sessiz kaldığı günlerde FENERBAHÇENİ yalnız bırakma, fotoğrafın gerçek boyutlarda çıktısını alarak tribünde ki koltuklara koyalım ve Kadıköy’de oynayacağımız 5 lig ve 1 kupa karşılaşmasında tribünde yerini al. Tribünde ki fotoğrafını çek #SevdikSeniHerşeydenÇok etiketi ile paylaş, desteğini herkes görsün şeklinde ifadeler yer aldı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.