Jack Wilshere Beşiktaş’ın Yolunu Tutuyor » Spor Haber Ajansı

Jack Wilshere Beşiktaş’ın Yolunu Tutuyor

Jack Wilshere Beşiktaş’ın Yolunu Tutuyor
20.11.2020
319
A+
A-

Ara transfer dönemi için çalışmalarını sürdüren Siyah beyazlı ekipte sürpriz bir gelişme yaşandı. Onsideview.com adlı internet sitesi konu ile ilgili yazdığı haberde Jack Wilshere’ın Beşiktaş‘a transfer olacağını iddia etti.

Haberin detaylarında Wilshere’ın inişli çıkışlı performansına yer verilirken bir türlü istenilen istikrarı tutturamadığı kaydedildi.

Ya Gerrard Ya Beşiktaş

Öte yandan şu anda Glasgow Rangers’ı çalıştıran Gerrard’ın, Wilshere’a ‘maç başı ücretli’ sözleşme teklifi yapacağı ifade dildi. Bunula beraber Wilshere’ın kariyerindeki bir sonraki adımın Beşiktaş olacağı, görüşmelerin ve teklifin henüz netleşmediği kaydedildi. Öte yandan haftada 100.000 sterlin kazanan yıldız ismin bu ücrette feragat etmesi gerektiği dile getirildi.

Jack Wilshere Beşiktaş’ın Yolunu Tutuyor 1

West Ham’dan Ayrıldı

Kariyerine Luton altyapısında başlayan ve buradan Arsenal altyapısına transfer olan Wilshere, 2009-10 sezonunda Bolton, 2016-17 sezonunda Bournemouth’a kiralanmıştı. Öte yandan son olarak West Ham United’da oynayan yıldız orta saha oyuncusu buradan da ayrıldı. Şu anda serbest oyuncu statüsünde bulunuyor.

Kaynak: Fotomaç

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.