İrfan Can Kahveci Transferi Resmen Açıklanacak

İrfan Can Kahveci Transferi Resmen Açıklanacak
20.05.2020
269
A+
A-

Fenerbahçe sportif direktörlüğüne hazırlanan Emre Belözoğlu transfer çalışmalarında her zaman ön planda. Gerek teknik direktör gerekse futbolcu transferlerinde görüşmeler yapan Belözoğlu şimdi de İrfan Can Kahveci için devrede.

Fenerbahçe’nin Kahveci İçin Israrı Sürüyor

Kahveci ile dostluklarını ortaya koyan Emre Belözoğlu hem Göksel Gümüşdağ hem de İrfan Can Kahveci’ye konuyu açtı. Transferin sezon sonunda Fenerbahçe taraftarına resmen duyurulması bekleniyor. Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ hem İrfan Can hem de Visca’ya teklif gelmediğini açıklayarak iddiaları yalanladı ancak Fenerbahçe’nin Kahveci için ısrarı sürüyor.

Şampiyon Olamazsanız İrfan’ı Bize Verin

Göksel Gümüşdağ ile iyi bir ilişkisi olan Fenerbahçe sportif direktörlüğüne hazırlanan Emre Belözoğlu’nun görüştüğü ortaya çıktı, Belözoğlu’nun Gümüşdağ’a şampiyon olamazsanız İrfan’ı bize verin dediği iddia edildi. Sportif direktörlük kariyerine iyi bir başlangıç yapma isteğini dile getiren Belözoğlu’nın bu transfer için Gümüşdağ’dan destek istediği ve sezon sonu görüşeli cevabı aldığı belirtildi.

Artık Büyük Bir Kulüpte Oynamanın Zamanı Geldi

Fenerbahçe sportif direktör adayı Emre Belözoğlu’nun 24 Yaşında ki oyuncu İrfan Can Kahveci’yi de artık büyük bir kulüpte oynamanın zamanı geldi sözleri ile ikna etmeye çalıştığı söyleniyor. Genç oyuncunun Fenerbahçe transferinde etkili olması beklenen bir isimde menajeri Ömer Koray Uzun, Berke Özer, Harun Tekin ve Barış Alıcı gibi isimlerin transferinde de etkili olmuştu.

Kilit İsim Ömer Koray Uzun

İyi bir Fenerbahçe taraftarı olan ve başkan Ali Koç ile arası iyi olan FIFA menajeri Ömer Koray Uzun’un hem başka Ali Koç’a destek olmak hem de daha önce ki hatalı transferlerinin telafisi için İrfan Can Kahveci’yi sarı lacivertli kulübe getireceği söyleniyor. İrfan Can Kahveci transferinin sezon açıldığında Fenerbahçe kulübü tarafından resmen açıklanacağı belirtildi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.