Hamamcıoğlu Ve Galatasaray Tartışması Sürüyor

Hamamcıoğlu Ve Galatasaray Tartışması Sürüyor
13.05.2020
524
A+
A-

Galatasaray Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu ve sarı kırmızlı yönetim arasında ki tartışma büyüyor. Süper Ligde şampiyonun play off sistemi ile belirlenmesi önerisini Türkiye Futbol Federasyonuna ileten Eşref Hamamcıoğlu’na karşı Galatasaray yönetimi resmi internet sitesinden kararın ve önerinin kulübü bağlamadığı açıklaması gelmişti.

Bu Durum Fırsatçıları İtibarsızlaştırır

Kulübün yaptığı açıklamanın hedefinde ki isim Galatasaray Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu Radyospor’a konuştu. Hamamcıoğlu ben kişisel görüşümü paylaştım sanıyorum Galatasaray’ın yaptığı açıklama benim için. Böylesi bir deklarasyonu yadırgıyorum, sadece sorulan sorulara cevap verdim yönetimi bir infial içinde bu yayını yayınlamış olarak gördüm. Trol hesaplar ve gazeteciler ile beni fırsatçılık ile suçladılar, ben Mustafa Cengiz’in yokluğunu fırsat bilerek bu deklarasyonu yayınlayanları fırsatçılık ile itham ediyorum, durum öncelikle Galatasaray’ı ardından bu fırsatçıları itibarsızlaştırır, dikkat etmek lazım.

Ben İtibarımı Trol Hesaplar İle Kazanmadım

İnsan sağlığı konusunda benimde fikirlerimi paylaşma özgürlüğüm var bunu beğenen beğenir beğenmeyen beğenmez ama yapılan bu durum karşısında Galatasaray bölünür dedi. Ben itibarımı trol hesaplar ile kazanmadım, onlar sayesinde de kaybetmem diyen Galatasaray Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu ibra olmayan bir yönetim kurulu böyle bir açıklamayı nasıl yapar buna bakmak lazım. Aramızda bir problem yokken problem yaratılmaya çalışılıyor, bir kavga söz konusu değil ama bazı zamanlarda fikir ayrılıkları olabilir bu kulüp adına bir zenginliktir.

Galatasaray’da Ki Yetki Sahibini Herkes Biliyor

Galatasaray’ın nerede temsil edilmesi gerektiğini çok iyi biliyorum hatta bu deklarasyonu yayınlayanlara öğretecek kadar iyi biliyorum dedi. Benim konuşmalarım yönetim aleyhine bir demeç şeklinde değil diyen Galatasaray Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu sözlerini şöyle tamamladı; durumdan vazife çıkarıp, fırsat bilip kulübün resmi sitesinin kullanılması tam anlamı ile bir ayıp ve vicdansızlıktır. Şimdi ortada seçim yokken bundan kimin ne kazancı olacak, burası Galatasaray, bu durumda kimse prim yapamaz. Galatasaray’da ki yetki sahibinin kim olduğunu herkes biliyor, temennim Mustafa Cengiz’in bir an önce sağlığına kavuşup geri dönmesidir, bütün dualarım Mustafa cengiz için.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.