Güven Yalçın Beşiktaş Taraftarı İle Buluştu

Güven Yalçın Beşiktaş Taraftarı İle Buluştu
18.04.2020
803
A+
A-

Beşiktaş resmi sosyal medya hesabından taraftar ile buluşan genç forvet Güven Yalçın hedefinin Beşiktaş’ta kaptanlık yapmak olduğunu söyledi. 21 yaşında ki genç futbolcu Türkiye takımlarından birine transfer olmayı planlamadığını ancak Beşiktaş’tan teklif aldığında düşünmeden nereye imza atacağını sorduğunu anlatarak en büyük hayalinin Beşiktaş kulübünün kaptanlık bandını takmak olduğunu ifade etti.

Maçları, Taraftarı Ve Heyecanı Çok Özledik

Beşiktaş resmi internet sitesi üzerinden taraftarlar ile görüşen forvet oyuncu Güven Yalçın maçları, stadyumu, taraftarı, o atmosferi ve heyecanı çok özledik, şimdi evden dışarı çıkamıyoruz, idmanları evde yapıyoruz açıkçası evde çalışmak zor spor bandı ile çalışıyorum dedi. Anne ve ablasının korona salgını öncesinde kendisini ziyaret etmeye Türkiye’ye geldiğini ve geri dönemediğini anlatan Güven Yalçın bu durumun kendisi için çok iyi olduğunu ifade etti ama babasının Almanya’da yalnız olduğunu da belirterek anne ve ablasının yanında olmasından mutlu olduğunu taraftarlar ile paylaştı.

Sergen Hocayı Gördüğümde Ne Yapacağımı Şaşırdım

Almanya’da hak ettiği şekilde bir değer görmediğini açıklayan genç oyuncu Güven Yalçın Türkiye’ye gelmenin aklında dahi olmadığını ancak Beşiktaş’tan teklif geldiğini menajerinin söylemesinin üzerine hemen nereyi imzalamasının gerektiğini sorduğunu anlattı. Sergen Yalçın’ı sürekli takip ettiğini golleri nasıl attığını takımı nasıl çalıştırdığını izlediğini dile getiren başarılı forvet Güven Yalçın Sergen Yılmaz’ı gördüğünde heyecandan ne söyleyeceğini unuttuğunu belirterek Sergen hocayı görünce ne diyeceğimiz heyecandan bilemedim, hocanın antremanları çok iyi top ile çok oynuyoruz az mola veriyoruz, hocanın eski stili olan hızlı dokunuşlarını, tek ve iki dokunuş tarzı idmanlar yapıyoruz.

Hedefim 10 Numara Giymek Ve Kaptan Olmak

Her idman sanki bir maç gibi geçiyor, takımda herkes oynamak kendini göstermek istiyor bende öyle ve bunun için elimden geleni yapıyorum dedi. Beşiktaş’ta kaptanlık yapmak isteğini ise genç oyuncu şu cümleleri ile anlattı. Beşiktaş’ta on numara giymek çok önemli, Oğuzhan abi de ben gibi yurt dışından geldi on numara giydi ve kaptan oldu benim de hedefim 10 numara giymek ve kaptan olmak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.