Guti Beşiktaş’ı İcraya Verdi

Guti Beşiktaş’ı İcraya Verdi
04.11.2020
185
A+
A-

Beşiktaş‘ta sezon başından beri, hem teknik heyet hem de yönetime dair spekülasyonlar ayyuka çıkmış durumda. Alanyaspor’a transfer olan genç oyuncular, menajerlerle olan bağlantılar gibi konular; taraftar nezdinde oldukça tepki topladı. Ancak son zamanlarda Çebi yönetimi ve Sergen Yalçın’ın ekibi; sahadaki sonuçlarla birlikte söylentileri bir nebze de olsa durdurmayı başardı.

Ahmet Nur Çebi’nin yakın zamanda ekonomik olarak kulübün gidişatına dair yaptığı açıklama ise, bir anda gündemin en merak edilen maddelerinden biri haline geldi. Fikret Orman yönetiminden kalan pek çok borçla mücadele ettiklerini her açıklamasında belirten Çebi, bu konuda bağımsız bir denetim şirketine hasar tespiti yaptırdıklarını ve ortaya çıkan ilk sonuçların tahmin ettiklerinden bile korkunç olduğunu söyledi.

Guti Beşiktaş'ı İcraya Verdi 1

Orman döneminde yapılan icraatlerin araştırmasının devam ettiği sırada, Çebi tarafından açıklanan bir gelişme daha yaşandı. Çebi; bir dönem Beşiktaş’ta forma giyen ve Şenol Güneş’in son yılında yardımcı antrenörlük görevini üstlenen Guti’nin, alacakları için kulübe icra takibi başlattığını açıkladı. Guti’nin, geldiği dönemde Şenol Güneş’ten habersiz bir şekilde takıma monte edildiğini belirten Ahmet Nur Çebi; bu durumun ekstra bir masraf olarak karşılarına çıktığını ve buna rağmen alacaklarını en kısa sürede Guti’ye ödeyeceklerini belirtti.

Haber: Ersin Kara / Spor Haber Ajansı (Beşiktaş)

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.