Giresunspor’da Kongre Kararı Öncesi Çarpıcı Açıklamalar

Giresunspor’da Kongre Kararı Öncesi Çarpıcı Açıklamalar
29.07.2020
244
A+
A-

Başkan Eren; “Başkanlık için yeniden aday olmam. Kongre kararı ve sonrası Giresunspor daha güçlü bir şekilde yoluna devam edecektir. Ayrıca 8 Ağustos günü çoğunluğa bakılmadan kongrede ikinci oturum gerçekleşecektir.” ifadelerini kullandı.

Seçimle alakalı açıklamalarına devam eden Sacit Ali Eren; “Başkanların liste çıkaracağını düşünmüyorum. Diğer başkan adayları olan Hakan Karaahmet, Osman Çırak. Bu iki aday çıkacak gibi duruyor, benim de düşüncem bu yönde. Ben aday olmayı düşünmüyorum. Kongre sonrası Giresunspor güçlü bir şekilde yoluna devam edecektir.” sözleriyle kongredeki adaylar ile alakalı görüşlerini belirtti.

Eren, “Biz bir buçuk yılda elimizden gelen çabayı gösterdik, ilk yılımızda takımımızın düşme riskini alarak göreve geldik ve Giresunspor’umuzu ligde tuttuk. İkinci yıl iyi bir takım kurduk, hedefe ulaşabilirdik ama olmadı. Tek başına olmuyor bu işler ve olmadı da. Elimizden gelen çabayı sarf ettik ama olmadı. Bizden sonra göreve gelenler, inşallah Giresunspor’u daha iyi yerlere getirirler” ifadelerini kullandı.

Haber: Melisa Cansever / Spor Haber Ajansı (Giresun)

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.