Galatasaray’dan 2. PSG Çıkarması » Spor Haber Ajansı

Galatasaray’dan 2. PSG Çıkarması

Galatasaray’dan 2. PSG Çıkarması
08.12.2022
153
A+
A-

Çıktığı iki hazırlık maçını da yenilgi alan Sarı kırmızılı ekipte moraller bozulurken transfer çalışmaları hızlandı.

PSG ile yakın ilişkiler kuran Aslan’ın CEO’su Erden Timur’un Paris’e giderek Fransız ekibiyle masaya oturduğu ortaya çıktı. El Nacional gazetesi görüşmeye geniş yer ayırırken Timur’un, Antero Henrique ve Luis Campos ile bir araya geldiği ve öncelikle Icardi’nin durumunu masaya yatırdığı ifade edildi.

Haberde, “Erden Timur, kiralık bir sezon daha kalmasını istedi. Ayrıca oyuncunun Türkiye’de çok rahat olduğu biliniyor” denildi.

Galatasaray’dan 2. PSG Çıkarması 1

En Az Biri Gelecek

El Nacional, “İki takımın anlaşması zor gözüküyor. Çünkü Icardi, PSG’deki sözleşmesini Haziran 2024’te bitiriyor. Kulübün niyeti onu bu yaz elden çıkarmak. Transferi yapan Galatasaray olmadıkça kiralama olmayacak” ifadesini kullandı.

Roberto Rodriguez imzalı haberin detaylarında; “Galatasaray eli boş dönmek istemiyor. Şans bulmayan Fabian Ruiz, Carlos Soler ve Renato Sanches hakkında sorular sordular. Bunlar PSG’nin vazgeçmeye hazır olduğu oyuncular” yazıldı.

Galatasaray’ın 3 orta sahadan en az birisini kiralamak istediği ve son sözü futbolcuların söyleyeceği de belirtildi. PSG’nin kalabalık orta sahası içinde Carlos Soler 2, Fabian Ruiz 7 ve Renato Sanches 10 maçta şans bulabildi. Fransız kulübü onay vermesi halinde 3 oyuncudan birisi devre arasında Florya’nın yolunu tutacak. El Nacional gazetesi, “Mevcut senaryo göz önüne alındığında, kiralama anlaşmasını kabul etmek, üç oyuncu için de kaybettikleri önemi geri kazanmaları için en iyi formül olarak öne çıkıyor” yorumu yaptı.

Kaynak: Fotomaç

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.