Galatasaray'da 4. Terim Dönemi Son Mu Buluyor? » Spor Haber Ajansı

Galatasaray’da 4. Terim Dönemi Son Mu Buluyor?

Galatasaray’da 4. Terim Dönemi Son Mu Buluyor?
26.10.2020
293
A+
A-

Cumartesi akşamı oynanan ve Galatasaray‘ın 2-1 galip geldiği BB Erzurumspor maçının ardından açıklamalarda bulunan Fatih Terim, Galatasaray yönetimini sert bir dille eleştirmişti. Transfer döneminden beri aralarının açık olduğu bilinen Terim ve Mustafa Cengiz yönetiminin arasındaki gerilim, Fatih Terim’in sözleriyle bir kez daha ayyuka çıktı.

Fatih Terim maç sonu açıklamalarında; “Sanılmasın ki, içeride veya dışarıdakilerin arkamdan planlarını bilmiyor değilim. Her şeyin farkındayım. Sabırla sessiz kalıyorum. Artık kimsenin ne arkasında ne de yanındayım” şeklinde konuştu.

Galatasaray yönetimi ve Fatih Terim, bugün saat 14:30’da Türk Telekom Arena’daki kulüp binasında toplandı. Başkan Mustafa Cengiz, Galatasaray’ın efsane antrenörü Fatih Terim’le oluşan bu gerginliği daha fazla sürdürmeden sezonu tamamlamayı hedefliyor. Mayıs ayında yapılacak Galatasaray kongresinde aday olamayacak olan Mustafa Cengiz, yönetimin son aylarını Terim’le ya da Terim’siz devam edilmesi için; yönetimin genel tavrını analiz edip kararını verecek.

Galatasaray'da 4. Terim Dönemi Son Mu Buluyor? 1

Ayrıca gerginliğin başlıca sebeplerinden olarak görülen Mustafa Cengiz’in; “Sayın hocamız Fatih Terim’i ne zaman çağırsak toplantımıza gelir.” cümlesi de, toplantının ana gündem maddelerinden biri olacak. Abdürrahim Albayrak’ın ve Yusuf Günay’ın ayrılık iddialarını reddetmesine rağmen, kulislerde Terim’le yolların ayrılma ihtimali yüksek sesle konuşulmaya başlandı. Bugün yapılan toplantının sonucu, Galatasaray’da 4. Terim Dönemi’nin kaderini belirleyecek.

Haber: Yakup Aydın / Spor Haber Ajansı (Galatasaray)

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.