Fortuna Sittard'da Acun Ilıcalı Harekatı » Spor Haber Ajansı

Fortuna Sittard’da Acun Ilıcalı Harekatı

Fortuna Sittard’da Acun Ilıcalı Harekatı
27.11.2020
328
A+
A-

Hollanda Eredivisie ekiplerinden Fortuna Sittard’ın çoğunluk hisse sahibi ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, takımının kötü gidişatını engellemek adına önemli hamleler yapmaya hazırlanıyor.

Hollanda Ligi’nin 9. haftası geride kalırken, Fortuna Sittard yalnızca 3 beraberlik aldı ve ligde 18. sıraya geriledi. Teknik direktör değişikliğine gidilmesine rağmen takımın ivme kazanamaması, yönetimin köklü değişiklikler yapma kararını almasını hızlandırdı.

Fortuna Sittard'da Acun Ilıcalı Harekatı 1

Takımda görev alan teknik heyetin bir bölümünü ve yöneticilerin de büyük bir çoğunluğunu görevden almayı planlayan Acun Ilıcalı, Ocak ayına kadar kulüp içi revizyonu tamamlamayı hedefliyor. Ocak ayında başlayacak transfer dönemine yeni bir futbol aklıyla girmek isteyen Ilıcalı’nın; bu dönemde de kısa zamanda sonuç verecek oyunculardan birkaç transfer yaparak, Haziran ayında planlanan büyük transfer harekatına kadar kulübe nefes aldırması planlanıyor.

9 maçta aldığı 6 mağlubiyet ve 3 beraberlikle Eredivisie’nin son sırasında yer alan Fortuna Sittard’da, yeni dönemde Türkiye futbolunda etkili olmuş pek çok ismin de görev alması bekleniyor. Ayrıca Türkiye’den de transferlerin yapılma ihtimali de gelen iddialar arasında.

Haber: Haydar Akın / Spor Haber Ajansı (Özel Haber)

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.