Fenerbahçe’de Volkan Demirel ve İsmail Kartal İle Görüşmeler Başlıyor! » Spor Haber Ajansı

Fenerbahçe’de Volkan Demirel ve İsmail Kartal İle Görüşmeler Başlıyor!

Fenerbahçe’de Volkan Demirel ve İsmail Kartal İle Görüşmeler Başlıyor!
20.06.2023
106
A+
A-

Sarı lacivertli ekipte yeni teknik adamın yerli olacağı kesinleşmişti. Başkan Ali Koç, olaylı geçen Mali Genel Kurul’da, “Yeni teknik adam için birçok kişiye sorduk. Bir kısmı ‘Türk olsun’ diyor, bir kısmı ‘Türkiye’yi bilen yabancı olsun’ diyor. Piyasada müsait olan geçen seneye göre çok daha fazla hoca var. Tüm bu görüşlerin ardından, Türkiye’yi bilmeyen, Türkiye’de çalışmayan hoca ile çalışmanın risk olduğuna karar verdik” demiş ve eklemişti:

‘Türkiye’yi İyi Bilen Yabancı Hoca 3’ü Geçmiyor’

“Diğer taraftan camiayı bilecek, camianın evladı olacak, Fenerbahçe DNA’sını bilebilecek, Samandıra’ya ruh aşılayacak biri olsun düşüncesi de var. Şimdi baktığımız zaman, Türkiye’yi iyi bilen yabancı hoca 3’ü geçmiyor. Camiayı ve ruhunu bilen 2 Türk hoca çıkıyor. Camiayı bilen bir Türk teknik adamla çalışacağız.”

Fenerbahçe’de Volkan Demirel ve İsmail Kartal İle Görüşmeler Başlıyor! 1

Toplantı Sonrası Netleşti

Fenerbahçe’de an itibarıyla teknik adam için öne çıkan iki adayın, Volkan Demirel ve İsmail Kartal olduğu hemen hemen netleşti. Yönetim kurulu toplantısında bu isimler üzerinde yoğunlaşılması yönünde bir düşünce ortaya çıktı. Alınan bilgiye göre Başkan Koç ve kurmayları, bu hafta içi hem Kartal hem de Demirel’le bir araya gelecekler.

İşte Montella Konusu

Taraflar isteklerini ve hedeflerini masaya yatıracak. Buradan çıkacak sonuca göre de en uygun isim belirlenecek. Daha önce gündeme gelen Vincenzo Montella ile anlaşılıp, daha sonra geri adım atılmadığını belirten Sarı-Lacivertli kulüp, “Yeni sezonda takımımızın başına geçecek teknik adam konusundaki açıklama ilerleyen günlerde kamuoyu ile paylaşılacaktır” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Fanatik

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.