Fenerbahçe, Teknik Adam Jorge Jesus İle Sözleşme Uzatıyor » Spor Haber Ajansı

Fenerbahçe, Teknik Adam Jorge Jesus İle Sözleşme Uzatıyor

Fenerbahçe, Teknik Adam Jorge Jesus İle Sözleşme Uzatıyor
29.10.2022
144
A+
A-

Sarı lacivertli ekip, sezon başında kulübün başına getirdiği ve kısa vadede önemli derecede verim aldığı Deneyimli teknik adam Jorge Jesus ile yeniden masaya oturmaya hazırlanıyor.

Fenerbahçe, Jesus ile 1 yıllık sözleşme imzalamıştı. Jesus, basın toplantısında yaptığı açıklamada şu ifadelere yer vermişti:

“Fenerbahçe’nin gerçekten sahip olduğu bütün şartlar en üst seviyede ve dünyanın en iyi kulüplerindeki şartlar burada var. Ben de şanslıyım ki hep büyük takımlarda çalıştım ve bu kıyası yapabiliyorum. Oyuncuların, hocaların kötü sonuç almak için hiçbir bahanesi yok. Burada iyi sonuçlar alabilmek için her türlü şarta sahibiz. Kontrat konusuna gelirsek de bu benim için bir yenilik değil, ben Portekiz dışında çalıştığım her takımda 1 yıllık kontrat yaparım, hiçbir zaman daha fazla yapmam. Çünkü ilk yıl hem kulüp hem Başkan hem de antrenör için aslında adaptasyon senesidir. Tabii ki benim için en önemli şey maddiyat değil, benim için en önemli şey; işin sportif kısmıdır.

Fenerbahçe, Teknik Adam Jorge Jesus İle Sözleşme Uzatıyor 1

“İşler Yolunda Giderse…”

Bir yılın dışında gerçekten işler yolunda giderse kontrayı yenileyebiliriz. Dediğim gibi bu yaptığım şey benim için yeni bir durum değil, Portekiz dışında çalıştığımda her zaman bunu yaptım.”

Yeni Sözleşme Geliyor

Geçen süre zarfında Fenerbahçe yönetimi, Jesus’tan memnun kalırken, yeni sözleşme kararı aldı. Sarı lacivertli yönetimin, Jesus’a yeni sözleşmeyi sunacağı ‘resmi tarih’ de belli oldu. Portekiz basını, Fenerbahçe’nin Jesus ile Dünya Kupası arasında sözleşme uzatmak için görüşmelere başlayacağını yazdı. Daha önce başkan Ali Koç’un Portekizli hocaya 2026 yılına kadar kontrat önereceği ifade edilmişti.

Kaynak: Fotomaç

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.