Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımı Erkan Toğan’a Emanet

Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımı Erkan Toğan’a Emanet
07.06.2020
1.063
A+
A-

Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımı başantrenör MariuszSordy ile yolları ayırmıştı, takımın yeni başantrönörü belli oldu. Resmi internet sitesinden duyuru yapan Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı yeni başantrenörün Erkan Toğan olduğunu açıkladı.

Avusturya Milli Takımında Yardımcı Antrenörlük Yaptı

Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında oynayan oyuncu Erkan Toğan en son transfer olduğu Avusturya’nın hotVolleys Vienna kulübünde oyunculuk kariyerini sonlandırdı. 46 yaşındaki tecrübeli başantrenör Erkan Toğan Avusturya Milli Takımında yardımcı antrenörlük yaptı, Tomis Constanta kulübünde de yardımcı antrenör olan Toğan hotVollays Vienna takımında başantrenörlük görevini yürüttü.

Avusturya Liginde Ki Kupa Finali Mücadelesi Verdi

2014-2015 voleybol sezonunda Ziraat Bankası, 2015 ila 2017 yıllarında ise Halkbank kulübü ile iki kez Efeler liginde şampiyonluklar yaşayana Erkan Toğan 2017 yılında eğitim için Avusturya’ya geri döndü. Avusturya liginde VCA Amstetten kulübü ile 2019 yılında 5.lik elde eden Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı yeni başantrenörü Erkan Toğan yabancısız oynanan Avusturya liginde ki kupa karşılaşmalarında final mücadelesi verdi.

Türkiye Liginde Kariyerine Devam Etmek İstedi

Halen Erkek Voleybol Milli Takımının yardımcı antrönörü olarak görev yapan Erkan Toğan Türkiye Plaj Voleybolu Milli takımını da çalıştırdı. Resmi internet sitelerinden yeni başantrenör Erkan Toğan’ın duyurusunu ve yapılan anlaşma hakkında yaptığı açıklamada sarı lacivertli kulüp Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı 46 yaşındaki deneyimli ve başarılı çalıştırıcımız Erkan Toğan’a Fenerbahçe’mize hoş geldin diyoruz ve başarı dolu bir sezon diliyoruz şeklinde paylaşımda bulundu. Türkiye’ye dönmek ve Türkiye liginde kariyerine devam etmek istediğini açıklayan başarılı çalıştırıcı Avusturya’da kalmak istemediğini dile getirmişti. Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı şimdi Erkan Toğan’a emanet.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.