FB TV Sunucusu Dilay Kemer Hayatını Kaybetti » Spor Haber Ajansı

FB TV Sunucusu Dilay Kemer Hayatını Kaybetti

FB TV Sunucusu Dilay Kemer Hayatını Kaybetti
30.10.2020
382
A+
A-

FB TV’nin genç sunucusu Dilay Kemer, bir süredir kanserle mücadele ediyordu. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ikinci kez ilik nakli olacağını duyuran 32 yaşındaki isme destek mesajları yağdı. Uzun süredir amansız hastalığa karşı mücadele eden Dilay Kemer verdiği bu savaşı kaybetti. Ailesi yaptığı paylaşımla Kemer’in vefat ettiği haberini duyurdu.

Dilay Kemer Kimdir? Neden Öldü? Kaç Yaşında Ve Hastalığı Ne?

1988 yılında Antalya’da doğan Dilay Kemer, Üniversite eğitimi için İstanbul’a geldi. Yeditepe Üniversitesi Fransız Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olan Kemer, 2011 yılında bir reklam ajansında staj yapmaya başladı. Bu sektörde kendini geliştiren Dilay Kemer, Fenerbahçe Televizyonu’nda sunuculuk görevini yürütüyordu. FB TV sunucusu Dilay Kemer, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ikinci kez kan kanseri olduğunu duyurmuştu. Kemer geçtiğimiz aylarda yaptığı paylaşımda hala hastalığını atlatamadığını belirtmiş ve sevenlerinden dua istemişti.

FB TV Sunucusu Dilay Kemer Hayatını Kaybetti 1

Acı Haberi Ailesi Verdi

Uzun süredir kanserle mücadele veren ve sayısız tedavi olan Dilay Kemer, hayatını kaybetti. Ünlü sunucunun ailesi, “Biricik kızımızı canımızı Dilay’ımızı kaybettik malesef” paylaşımını yaparak sevenlerine acı haberi verdi.

Kaynak: Fotomaç

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.