Erol Bulut İlk Sırada

Erol Bulut İlk Sırada
19.05.2020
247
A+
A-

Sezon sonunda futbol kariyerini sonlandırarak Fenerbahçe sportif direktörlüğüne başlayacak olan Emre Belözoğlu şimdiden çalışmalarına başladı. Belözoğlu Fenerbahçe teknik direktörlüğü görevi için Aytemiz Alanyaspor teknik direktörü Erol Bulut ile görüştü. Ersun yanal ile yollarını ayıran Fenerbahçe kulübünde teknik direktör sorunu Arapsaçına döndü, onlarca isimden bahsedildi her biri ile görüşmelerin sürdüğü iddia edildi.

Ali Koç Bulut’u İşaret Etti

Fenerbahçe kulüp başkanı Ali Koç 4 – 5 teknik adam ile görüşmeler yapıldığını doğruladı ve aradıkları kriterleri açıkladı. Fenerbahçe kulübünü emanet edecekleri teknik adamda aradıkları kriterleri özetleyen kulüp başkanı Ali Koç Türkiye’yi ve Türk futbolunu iyi bilen, 40 ila 50 yaşlarında, takım içi rekabet ve kulübün ekonomik imkânlarına uyum sağlayacak, cesur bir hoca aradıklarını dile getirdi. Açıklamanın ardından Fenerbahçe kulüp başkanı Ali Koç’un işaret ettiği teknik direktörün Erol Bulut olduğu yorumları yapıldı.

Açıklanan Özellikler İle Beni Bağdaştırmışlar

O dönem konuşan Aytemiz Alanyaspor çalıştırıcısı başarılı teknik adam Erol Bulut kulübü ile ekstra sezona hazırlanırken herkesin aklına ben gelmişim, açıklanan özellikler ile beni bağdaştırmışlar ancak bu özellikler yalnız bende yok birçok isimde bu özellikler mevcut açıklamasında bulundu. Erol Bulut Aytemiz Alanyaspor ile sözleşmesini hatırlatarak saygısızlık yapmak istemiyorum, saygı ve disiplinin olmadığı yerde başarı olmaz dedi. Fotomaç, Medipol Başakşehir’de Erol Bulut ile birlikte çalışan Fenerbahçe sportif direktörü Emre Belözoğlu’nun Bulut ile bir telefon görüşmesi yaptığı ve hazırlıklara başlayalım hocam dediğini iddia etti.

Emre Belözoğlu İle Görüşmeye Devam

Nenad Bjelica ile görüşmeler sonrası Hırvat teknik adamın taleplerinin arkasının gelmemesi nedeni ile görüşmeleri rafa kaldıran sarı lacivertli yönetim teknik direktörlük için Erol Bulut’u ilk sıraya aldı. Aytemiz Alanyaspor ile sezonu tamamlayacak olan teknik adam Erol Bulut’un bu süreçte Emre Belözoğlu ile birlikte görüşmeye devam ederek transfer için yeni isimler önereceği savunuldu. Erol Bulut ismini Türkiye 1995 yılında Eintracht Frankfurt’ta Fenerbahçe’ye transfer olması ile tanıdı, 44 yaşında ki teknik direktör Erol Bulut 4 sezon sarı lacivert forması giydi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.