Emre Ve Mert’in Kalması Artık Doğru Değil

Emre Ve Mert’in Kalması Artık Doğru Değil
04.05.2020
553
A+
A-

Demir Grup Sivasspor teknik Direktörü Rıza Çalımbay isimleri sürekli transfer haberleri ile anılan Emre ve Mert Hakan’ın kulüpte kalmalarının doğru olmadığını söyledi. Çalımbay Galatasaray tarafından transfer edilmek istenen Demir Grup Sivasspor oyuncuları Emre Kılınç, Mert Hakan Yandaş ve Erdoğan Yeşilyurt hakkında konuştu.

Emre İle Mert Hakan Gidebilir Sorun Yok

Teknik direktör Rıza Çalımbay üzerine basa basa söylüyorum Emre ile Mert Hakan gidebilir sorun yok haklarıdır, hak etmişlerdir zaten gitmek istiyorlar gidebilirler. Bu konuyu kapatalım, Galatasaray’a mı, Fenerbahçe’ye mi, Beşiktaş’a mı, Trabzonspor’a mı nereye isterlerse giderler ama Erdoğan’ın kalmasını istiyorum dedi.

Erdoğan Yeşilyurt Kulüpte Kalmalı

Uzun süredir Galatasaray ile transfer görüşmesi yapan Sivasspor oyuncuları Emre Kılınç, Mert Hakan Yandaş ve Erdoğan Yeşilyurt hakkında sürekli basında gelişmelere yer veriliyor konu hakkında konuşan teknik direktör Rıza Çalımbay Emre ve Hakan Mert’in kulüpten ayrılışında bir sakınca olmadığını hatta artık bu kulüpte kalmalarının doğru olmadığını söyledi. Ancak teknik adam Erdoğan Yeşilyurt’un kulüpte kalmasını istediğini belirtti.

Dilerim O Takımlarda Başarılı Olurlar

Kulübün böyle bir oyuncuya ihtiyacı olduğunu ifade eden Çalımbay Erdoğan’ın gitmesini değil burada kalmasını istiyorum tüm olay bu zaten Erdoğan’da Sivasspor ’da kalmak istiyor açıkçası bizim de öyle bir futbolcuya ihtiyacımız var. Emre ve Mert Hakan bu süreçte sürekli transfer konusunda konuşulan isimler oldu belli bir aşamaya da geldiler zaten bundan sonra takımda kalmaları doğru olmaz gitmelerinde kendileri içinde fayda olacaktır. Rahat bir şekilde istedikleri takımlara gidebilirler dilerim o takımlarda başarılı olurlar dedi.

Aynı Kadrolar İle Devam Edilecek

Demir Grup Sivasspor transfer programı hakkında da konuşan teknik adam Rıza Çalımbay şu an için kulüplerin elde ki oyuncular ile sezonu tamamlayacağına dikkat çekerek kendilerinin de aynı politika içerisinde olduklarını kaydetti. Teknik direktör Rıza Çalımbay bildiğimiz oyuncularımız ile bu süreci atlatmamız gerekiyor, transfer işlerine süreç sonrası bakarız ancak bu yıl takımların transferler yapacağına pek inanmıyorum ellerinde ki oyunculara indirim talebinde bulunarak kadrolar korunmaya çalışılacak ve aynı kadrolar ile devam edilecek dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.