Emre Belözoğlu İmzalıyor! » Spor Haber Ajansı

Emre Belözoğlu İmzalıyor!

Emre Belözoğlu İmzalıyor!
27.10.2020
629
A+
A-

Fenerbahçe‘de futbolu bırakmasının ardından, Ali Koç’un görevlendirmesiyle birlikte çalışmalar yürütmeye başlayan Emre Belözoğlu’nun yeni görevi 28 Ekim Çarşamba günü resmen açıklanacak.

Fenerbahçe’nin resmi hesaplarından yapılan açıklamada; Çarşamba günü saat 14:00’te Ülker Stadı 1907 Tribünü’nde yapılacak basın toplantısıyla birlikte, Emre Belözoğlu’nun yeni görev tanımının ve kulüp içerisinde aldığı sorumlulukların açıklanacağı ve teknik direktör Erol Bulut’la birlikte çalışma pratiklerinin nasıl olacağına değinileceği belirtildi. Emre Belözoğlu’nun kulüpte yönetici olarak resmi imzayı atmasının ardından, saat 16:00’da teknik direktör Erol Bulut’un gerçekleştireceği bir basın toplantısı yapılacağı kaydedildi.

Emre Belözoğlu İmzalıyor! 1

Emre Belözoğlu’nun geçtiğimiz transfer döneminde yapılan kadro revizyonunda en büyük pay sahiplerinden biri olduğu, uzun süredir konuşulan iddialar arasında. Emre Belözoğlu’nun görevinin sportif direktörlük olacağı da Fenerbahçe’ye yakın kaynaklardan gelen bir diğer iddia olarak öne çıkıyor. Ayrıca Fenerbahçe başkanı Ali Koç’un, Emre Belözoğlu’yla uzun vadeli bir sözleşme imzalaması bekleniyor.

Haber: Mehmet Türk / Spor Haber Ajansı (Fenerbahçe)

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.