Di Franceso Türk Takımından Teklif Aldım

Di Franceso Türk Takımından Teklif Aldım
05.04.2020
501
A+
A-

İtalyan Teknik Direktör Eusebio Di Franceso bir Türk takımının kendisine transfer teklifi yaptığını açıklaması üzerine gözler Fenerbahçe’ye çevrildi. Cengiz Ünder’in eski hocası olan İtalyan teknik adamın teklif aldım dediği takımın Fenerbahçe olduğu söylenmeye başladı.

Her Türlü Deneyime Hazır Olmak Zorundayım

2017 – 2019 tarihilerinde Cengiz Ünder’in kadrosunda yer aldığı Roma takımını çalıştıran İtalyan teknik direktör Eusebio Di Franceso ülkesinde yaptığı bir açıklamada bir Türk takımından transfer teklifi aldığını açıklamasının ardından bu takımın Fenerbahçe olduğu iddia edildi. 50 yaşında ki Eusebio Di Franceso çeşitli teklifler aldığını anlatarak “her türlü deneyime hazır olmak zorundayım şimdi İngilizce eğitimi almaya başladım çünkü Premier lig takımları arasından güzel teklifler almaya başladım ayrıca bir Türk takımından da teknik direktörlük için bir teklif aldım” dedi.

Serie A Gibi Zor Bir Ligde İyi Bir Puan Ortalamasını Yakalamıştı

İtalyan takımlarından Roma başta olmak üzere Pescara, Lecce, Sassuolo ve Sampdoria takımlarının da teknik direktörlüğünü yapan İtalyan Teknik Direktör Eusebio Di Franceso 2019 yılı Ekim ayından bu yana hiçbir takımda yer almıyor. Cengiz Ünder’in formasını giydiği Roma takımında ki teknik direktörlük döneminde 87 maça çıkan İtalyan Teknik Direktör Eusebio Di Franceso 1,79 puan ortalaması ile Serie A gibi zor bir ligde gayet iyi bir puan ortalamasını yakalamıştı.

Eusebio Di Franceso Fenerbahçe’de Heyecan Yarattı

En son olarak Sampdoria takımını çalıştıran 50 yaşında ki tecrübeli teknik adam Eusebio Di Franceso takım ile Ekim 2019 tarihinde yollarını ayırmıştı o zamandan bu yana başka bir takım ile anlaşma sağlamayan İtalyan Teknik Direktör Eusebio Di Franceso’nun teklif aldığı takımın Fenerbahçe olduğu iddiası kulüpte heyecan ile karşılandı. Ayrıca Fenerbahçe Spor Kulübünün sportif direktörlük için İtalyan Braida ile de görüştüğü ortaya çıktı. Bir Türk takımından transfer teklifi aldığı açıklamasının hemen ardından kulislerde konuşulmaya başlanan iddiaya göre İtalyan Teknik Direktör Eusebio Di Franceso’nun bahsettiği takımın Fenerbahçe olduğu iddiası yükseldi, kulübün bu konuda yapacağı açıklama bekleniyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.