Cimbom'da Amine Harit Ve William Carvalho Transferinde Son Dakika » Spor Haber Ajansı

Cimbom’da Amine Harit Ve William Carvalho Transferinde Son Dakika

Cimbom’da Amine Harit Ve William Carvalho Transferinde Son Dakika
19.07.2022
180
A+
A-

Sarı kırmızılı ekipte transfer harekâtı 10 numara, ön libero ve stoper takviyeleriyle devam edecek. Teknik adam Okan Buruk’un istediği Schalke’nin 29 yaşındaki Fas asıllı Fransız 10 numarası Amine Harit için fiyat pazarlıkları devam ediyor. Kulübü 9 milyon Euro bonservis bedeli isterken, oyuncunun da bonuslarla birlikte 4,5 milyon Euro’nun üzerinde talebinin olması nedeniyle Sarı-Kırmızılılar iki koldan fiyat düşürme çalışmalarını sürdürüyor.

Cimbom'da Amine Harit Ve William Carvalho Transferinde Son Dakika 1

Denayer İndirime Gitti

Cim Bom 6,5 milyon Euro bonservis önerdiği Schalke’den indirim bekliyor. Grillitsch’tan sonra ikinci bir ön libero almak için gişimlerini sürdüren Galatasaray, Real Betis’ten William Carvalho trensferini bitirmek için bastırıyor. PSG’li Gueye’den yüksek maliyeti nedeniyle vazgeçmek zorunda kalan Cim Bom, 30 yaşındaki Carvalho transferini bitirip, orta sahada hissettiği eksikliği gidermek istiyor.

Aslan’ın son hamlesi de stopere olacak. Marcao’nun ayrılmasından sonra arayışlarını sürdüren Galatasaray, Kaan Ayhan ve Denayer zora girince yeni isimlere yönelmişti. Ancak Denayer’in fiyat kırdığı ve Sarı-Kırmızılılar’ın yeniden Belçikalı oyuncuyu gündemine aldığı öğrenildi. Cim Bom’un bonservisi elinde olan eski oyuncusu için şartları zorlama kararı aldığı bildirildi.

Kaynak: Fanatik

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.