Bu Yola Sosa İle Çıktık Ve Birlikte Gideceğiz

Bu Yola Sosa İle Çıktık Ve Birlikte Gideceğiz
04.06.2020
304
A+
A-

Son zamanlarda haklarında transfer haberleri çıkan Novak ve Sosa konusunda açıklama yapan Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu kulüp kaptanı Arjantinli Jose Sosa ile birlikte bir basın toplantısı düzenledi. Sosa’nın Trabzonspor’da mutlu olduğunu Novak’a da teklifte bulunduklarını ve sezon sonu görüşmelerini yapacaklarını anlatan bordo mavili ekibin başkanı Ahmet Ağaoğlu Trabzonspor dimdik ayaktadır dedi.

Lige Ve Şampiyonluğa Hazırız

Takımın hiçbir sorun yaşamadığını, lige ve şampiyonluğa hazır olduklarını söyleyen Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu Yılın başından bu yana Sosa ve sözleşmesini yenilememesi hakkında haberler çıkıyor ve gündemden de düşmüyor bu konuda hem yazılı hem de görsel basında defalarca kez açıklamalarda bulunduk ve kaptanımız ile devam etmek istediğimizi paylaştık dedi.

Üzerimize Bir Operasyonun Başlatılacağını Düşünüyorduk

Ağaoğlu konuşmasında Jose Ernesto Sosa bizim için yalnız bir futbolcu değil, takımın ağırlığını bizimle birlikte omuzlayan kişi. Her defasında bunu anlattık, 10 yılın en iyi kadrosunu kurduk bunların hiçbiri gündem olmuyor ama ısrarla ve sürekli gerek kaptanımız gerekse yıldız oyuncularımızın transferleri konusunda gündemler yaratılıyor. Farklı odaklar tarafından başlatılan algı operasyonlarına taraftarımız alet olmasın çünkü biz üzerimize bir operasyonun başlatılacağını düşünüyorduk, biz kalan maçları oynamaya ve kupayı evimize getirmeye odaklandık, takımın şimdi ki durumu bazılarını son derece rahatsız ediyor bilincindeyiz, bu rahatsızlık doğaldır ama biz hiçbir zaman rakibimizi rakip olma dışında düşmanımız olarak görmedik.

Algılara Boyun Eğmeden Yolumuza Devam Edeceğiz

Rakiplerimize her zaman saygı duyduk ve ülkemize gelen her yabancı oyuncuyu hangi takımda görev aldığına bakmadan misafirimiz kabul ettik ve rekabetin olduğu yerde futbolun daha üst seviyelere çıkacağına inandık ifadelerine yer verdi. Algı operasyonlarına boyun eğmeyeceklerini dile getiren Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu Trabzonspor dimdik ayaktadır, algılara boyun eğmeden müsaade etmeden yolumuza devam edeceğiz, bu hedef ekonomiktir, sportiftir ve ahlakidir. Bu yola Sosa ile çıktık ve birlikte gideceğiz, geleceğe dönük hedeflerimiz var ve önümüzde çok önemli 8 hafta var. Biz şampiyonluğa yürüyoruz sözleri ile konuşmasını tamamladı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.