Bu Sezon Oynanacak Ve Bitecek

Bu Sezon Oynanacak Ve Bitecek
26.04.2020
848
A+
A-

Türkiye Futbol Federasyonu, Gençlik ve Spor bakanlığı, Kulüpler Birliği ve süper lig takımlarının yöneticilerinin bir araya geldiği toplantıdan sezonun yeniden başlaması ve liglere dönülmesi kararına Galatasaray tarafından ilk açıklama geldi. Galatasaray başkan yardımcısı Yusuf Günay sahada tüketilen alın terine herkes saygı duyacak ve dolayısı ile bu sezon oynanacak ve bitecek dedi.

Galatasaray Kulübünün Düşünceleri Net

Korona virüs salgını nedeni ile ertelenen ve tekrar başlanmasına karar verilen ligler ile ilgili Galatasaray kulübünün düşüncelerinin net olduğunu söyleyen başkan yardımcısı Yusuf Günay liglere geri dönülmesini olumlu karşıladıklarını ifade etti. Galatasaray cephesi adına TRT spor’a konuşan Yusuf Günay sahada akıtılan alın terine herkes saygılı olmak zorunda o yüzden ligler oynanacak ve sezon bitecek zaten UEFA da liglerin tamamlanarak bitirilmesi konusunda tavsiyelerde bulundu dedi.

Bir Takımın Şampiyon Olması İçin 4 Etken Vardır

Şampiyonluk içinde konuşan Galatasaray başkan yardımcısı Yusuf Günay sözlerinde şunları söyledi. Bu sezon şampiyonluk için en yakın kulüp Galatasaray, bir takımın şampiyon olması için 4 etken vardır bunlar 3T ve 1Y’dir.

Konsantrasyonumuz Galatasaray’ın Şampiyon Olması Yönünde

İlki hiç şüphesiz iyi bir taraftar grubu olmalı, ikincisi iyi bir takım üçüncüsü iyi bir teknik heyet ve dördüncüsü yani Y ise iyi bir yönetim, Galatasaray’da bu 4 etkenin hepsi var. Önümüzde 8 maç var şampiyonluk son kulvarında tüm konsantrasyonumuz Galatasaray’ın şampiyon olması yönünde.

Virüsün Uçaktan Bulaştığını Düşünüyoruz

Teknik direktör Fatih Terim ve Başkan Abdürrahim Albayrak’ın korona virüs salgınına yakalanması konusunda bir fikirlerinin bulunduğunu da anlatan Galatasaray başkan yardımcısı Yusuf Günay 8 Mart tarihinde Sivas’a gittikleri uçağın İngiltere’den geldiğini hatırlatarak bundan şüphelendiklerini belirtti.

Hocamla Benim Testlerimde Pozitif Çıktı

Sabiha Gökçen’de bindiğimiz uçağın İngiltere’den geldiğini söylediler biz daha orada durumdan şüphelendik diyen başkan yardımcısı Yusuf Günay Fatih Terim ve Abdürrahim Albayrak’ın testlerinin pozitif çıkıp hastalanmaları üzerine bizlerde test yaptırdık.  Hocamla benim testlerimde pozitif çıktı ancak bizde bir hastalık belirtisi yaşanmadı, biz korona virüsünün bizlere o uçaktan bulaştığını düşünüyoruz dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.