Beşiktaş’tan 1 milyon 903 bin liralık bağış

Beşiktaş’tan 1 milyon 903 bin liralık bağış
03.04.2020
509
A+
A-

Beşiktaş’tan Milli Dayanışma Kampanyasına anlamlı bağış. Kulüp kuruluş tarihi olan 1903 yılına gönderme yaparak kampanyaya 1 milyon 903 bin liralık bağışta bulunduğunu açıkladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Biz bize yeteriz Türkiye’m’ sözleri ve 7 aylık maaşını da bağışlayarak başlattığı milli dayanışma kampanyasına katılım her geçen gün artıyor, iş dünyasından, sanat camiasına kadar her kesimden destek yağan kampanyaya spor dünyası da duyarsız kalmadı, kulüpler belirledikleri oranlarda bağışlar yapmaya başladılar.

Zor Dönemi Birlikte Atlatacağımıza İnanıyoruz

Bunlardan birini de Beşiktaş kulübü duyurdu. Başkan Ahmet Nur Çebi yönetiminde ki kulüp yönetimi bir açıklama yaparak bağış desteğini açıkladı. Kulüp açıklamasında şunları belirtti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Biz bize yeteriz Türkiye’m’ sözleri ve 7 aylık maaşını da bağışlayarak başlattığı milli dayanışma kampanyasını yürekten destekliyoruz, korona virüs nedeni ile yaşadığımız zor dönemi aziz milletimiz ile birlikte atlatacağımıza inanıyoruz.

Biz Kenetlendiğimizde Her Türlü Zorluğu Yeneriz

Ahmet Nur Çebi başkanlığında ki yönetim kurulumuz ile A Takımı bir araya gelerek ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız için 1 milyon 903 bin lira bağış yapma kararı aldı. Milli beraberlik ve dayanışma ruhunun Beşiktaş’ın köklerine işlediğini belirten Başkanımız Ahmet Nur Çebi evde kalalım ve evde kalan ihtiyaç sahiplerine maddi ve manevi destek olalım çağrısı yaptı. Futbol A Takımından Burak Yılmaz ise düzenlenen yardım kampanyası hakkında şunları söyledi. Toplum olarak zor günlerimizi el ele vererek milli beraberlik ve dayanışma ruhu ile aşacağız, biz kenetlendiğimizde her türlü zorluğu yeneriz dedi.

Sağlık Neferlerimize Şükran Ve Minnetlerimizi Sunuyoruz

Atiba Hutchinson ise konuşmasında şunları söyledi 7 yıldır Türkiye’de yaşıyorum, çocuklarım bu topraklarda büyüdü, kendimi ve ailemi bu ülkenin bir parçası olarak görüyorum bu kampanyaya arkadaşlarımla birlikte katkı vermek istedik, dünyanın yaşadığı bu sorunda Beşiktaşlı oyuncular olarak Türkiye’nin yanında yer almak istedik.  Beşiktaş Spor Kulübü olarak ‘Biz bize yeteriz Türkiye’m’ diyor ve Covid 19 ile mücadelede ön safhada olan sağlık neferlerimize şükran ve minnetlerimizi sunuyoruz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.