Beşiktaş’ın Teklifini Samsunspor Ret Etti

Beşiktaş’ın Teklifini Samsunspor Ret Etti
05.05.2020
650
A+
A-

Beşiktaş Yılport Samsunspor Kalecisi Nurullah Aslan’a transfer teklifinde bulundu ancak kulübü tarafından teklif ret edildi. Türkiye Futbol Federasyonu 2. lig ekibi Yılport Samsunspor takımının kalecisi Nurullah Aslan performansı ile Süper Lig takımlarının dikkatini üzerinde topladı.

İlk Teklifi Beşiktaş Yaptı

Kaleci için ilk teklifi Beşiktaş yaptı ancak Yılport Samsunspor yapılan teklifi olumsuz cevaplayarak ret etti. Konu hakkında açıklamalar yapan Yılport Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal Nurullah Aslan transferine izin vermeyeceklerini ifade etti. Mustafa Aztopal kovid 19 sebebi ile liglere ara verildiği ana kadar sezonun en başarılı kalecileri arasında Yılport Samsunspor kalecisi Nurullah Aslan’ın yer aldığını altını çizerek en az gol yiyen en başarılı kaleci olduğunu söyledi.

Süper Lig Takımlarının Transfer Listesine Girdi

Başarılı eldivenin hem gol yemediğini hem de takıma bir güven sağladığını dile getiren Yılport Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal Nurullah çok genç bir kaleci ama buna rağmen özellikle bu sezonda Yılport Samsunspor başarısına çok önemli bir katkı sağladı. Süper lig takımlarının transfer listesine girdiğini biliyoruz, Beşiktaş kulübü kalecinin transferi için teklifte bulundu.

Bonservis Ücreti Konuşulmadı

Beşiktaş Kulüp Başkanı Ahmet Nur Çebi Yılport Samsunspor Kulüp başkanımız Yüksel Yıldırım’ı aradı. Başkan Ahmet Nur Çebi telefon görüşmesinde başkanımız Yıldırım’a kaleci Nurullah Aslan’ı transfer etmek istediklerini söyledi ama biz kalecimiz şu an için satmayı düşünmüyoruz dedi. Yılport Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal başarılı kalecinin gelecek vaat ettiğinin altını çizdiği konuşmasını şöyle tamamladı. Beşiktaş kulübü ile kalecimiz Nurullah Aslan için herhangi bir bonservis ücreti konuşulmadı.

Lakabı Penaltı Canavarı

Nurullah Aslan’ın Yılport Samsunspor ile 5 yıllık kontratı mevcut, kulübümüzün hedefi Süper Lige yükselmek. Yılport Samsunspor olarak hedefimize ulaşana takımızı Süper Lige taşıyana kadar kalecimizi satmayı düşünmüyoruz, oyuncumuzu kadromuzda bulundurmayı planlıyoruz dedi. 22 yaşında ki Nurullah Aslan 2.02 metre boyunda, Erbaa taraftarının Penaltı Canavarı lakabını taktığı kaleci 10 yaşından bu yana futbol oynuyor, başarılı kalecinin takımı ile sözleşmesi 30 Haziran 2023 tarihinde sona erecek.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.