Beşiktaş’a Yıllarca Hainlik Edildi

Beşiktaş’a Yıllarca Hainlik Edildi
19.04.2020
794
A+
A-

Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu Başkanı Tevfik Yamantürk açıklamaları ile gündeme damga vurdu, kulübün instagram canlı yayınında konuşan Yamantürk Beşiktaş’a kalleşlik ve hainlik yapıldığını söyledi.

Beşiktaş’ın Ciddi Problemleri Var

Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu Başkanı Tevfik Yamantürk şu açıklamalarda bulundu; Beşiktaş’ın ciddi problemleri var, paramız yok, alacaklılar ineğin memesine hortumu bağlamış süt almaya çalışıyorlar ama süt bitmiş kan geliyor bu kez de ineğin etinden faydalanmaya çalışıyorlar. Durum bu halde iken başkan taze para koysun diyorlar, başkan taze para koydu ama bunu söyleyenler sanırım kendi maaşlarının dışında ödeme yapmamış kişiler.

Soygun Devam Edecekse Türk Halkının Suçu Ne?

Ali Koç Fenerbahçe’ye 50 milyon Euro verdi gruptan sponsorluklar getirdi bizim durumumuz birçoğuna göre daha iyi çünkü borcu yönetmek servet yönetmekten daha zordur çünkü bu ancak ahlaklı insanlar ile yapılır, yeni başkanımız bizi dinliyor umarım bu işten başarı ile çıkacağız. Devletin kulüplerin borçlarını silmesi isteniyor iyi ama bu durumda hayatında hiç maça gelmemiş insanların parasını gasp etmiş olacağız. Bu iş yeniden soygun notasına taşınacaksa Türk halkının suçu ne? Bu böyle yürümez ciddi kurallar getirilmeli, ben Beşiktaş için kötümser değilim bu sadece Beşiktaş’ın değil alacaklılarında sorunu.

Utanması Olmayanlar Beşiktaş Sayesinde Sınıf Atladılar

Utanması olmayanlar Beşiktaş sayesinde sınıf atladılar ama halen çıkıp sosyal medya üzerinden yönetimi ve kulübü eleştiriyor senin derdin ne? Camianın sizi bu şekilde kabul edeceğini mi sanıyorsunuz, bu tipler bence herkese zarar veriyor. Ben olsam bu durumun içinden genç takım ile çıkarım, evde olmayan camide haram, biz şu an çalışanlarımıza verdiğimiz taahhütleri yerine getiremiyoruz, adamın evde çoluğu çocuğu aç ama adam her akşam başka yerde sabahlıyor. İnsan evinden para çalar mı üzülüyorum, Beşiktaş’a kalleşlik, hainlik yapıldı, ayağımızı yorganımıza göre uzatmalıyız, Beşiktaş markası çok büyük bir marka. Ben düşman kazanmak için değil kalpten bunu söylüyorum ve Beşiktaş’tan bir beklenti içinde değilim, Beşiktaş iyi yönetilseydi çok daha iyi yerlerde olurdu, çok yazık oldu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.