Anderson Talisca Transfer Edilmiyor

Anderson Talisca Transfer Edilmiyor
05.04.2020
494
A+
A-

Beşiktaş taraftarının heyecan içinde beklediği transfer için üzücü haber ikinci başkan Adnan Dalkıran’dan geldi. Bir dönem Beşiktaş’ta top koşturan ve başarısı ile taraftarın gönlünü kazanan Anderson Talisca’nın yeniden siyah beyaz formayı giyeceği haberine sevinen kulüp taraftarı ikinci başkan Adnan Dalkıran’ın fiyatı nedeni ile takıma transfer edilmeyeceğini açıklaması üzüntü ile karşıladı. Transfere kesin gözü ile bakan siyah beyazlı taraftar hayal kırıklığına uğradı.

Bütçemizi 35 Milyon EURO’ya Düşürdük

Bir yayına katılan Beşiktaş ikinci başkanı Adnan Dalkıran Brezilyalı futbolcunun maliyetinin altını çizdiği konuşmasında transferinin imkânsız olduğunu söyledi, son dönemde transfer haberlerini konuşan taraftar ise bu haber üzerine üzgünlük yaşadı. Dalkıran konu hakkında şunları söyledi. “Anderson Talisca transferi çok konuşuluyor ancak bütçemiz 56 milyon EURO bu rakamı 35 milyon EURO’ya düşürmek zorunda kaldık bu nedenle oyuncuyu transfer etmemiz mümkün değil, normal şartlarda değiliz, kurallar gereği bütçeyi düşürmek zorundaydık.”

Beşiktaş Bitirilen Bir Kulüp

Ekonomik açıdan Beşiktaş kulübünün çok zor bir dönemde olduğunu hatırlatan ikinci başkan Adnan Dalkıran Fikret Orman yönetimine gönderme yaparak “Beşiktaş bitirilen bir kulüp önümüzde mücadele etmemiz gereken koca bir üç yıl var gerçekten kulübün işi kolay değil çok zor ve ciddi sıkıntılı bir dönem içindeyiz ama Beşiktaş’ın bu zorlukların altından kalkacak gücü ve taraftarı var, düzlüğe çıkacağız buna inanıyoruz. Şimdi kulüp olarak reformlar uygulayacağız, gündemimiz yoğun, Beşiktaş yeniden ayağa kalkacak, sezona gayet iyi hazırlık yapan bir kulübüz, gelecek sezon için umudumuz yüksek” dedi.

Sporcular Menajerlerine Çok Dikkat Etmeli

Beşiktaş’ta yaşanan Dorukhan Toköz karmaşasına da değinen ikinci başkan Adnan Dalkıran Eskişehirspor’dan transfer edilen ve performansı ile kulübün kısa zamanda vaz geçilmez oyuncusu olan Dorukhan Toköz’ün kulüp ile sözleşmesi Haziran 2021 tarihinde sona eriyor, bu sezon sakatlanan ve çok fazla oynayamayan oyuncunun menajerinin yaptığı açıklamalar konusunda şunları söyledi. “Sporcular menajerlerine dikkat etmeli çünkü kendilerini yanlış yollara sürükleyebilirler. Her şey normal gibi hareket eden bir menajer futbolcunun geleceğini karartır bu yüzden sporcuları dostça uyarmak istiyorum, menajerlere dikkat edin diyorum” dedi. 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.