Ancak Değerini Bulursa Satılsın

Ancak Değerini Bulursa Satılsın
01.06.2020
299
A+
A-

Gösterdiği performans ile Galatasaray’ı üst üste alınan şampiyonluğa taşıyan buna önemli katkı sağlayan Cezayir asıllı oyuncu Sofiane Feghouli için teknik direktör Fatih Terim’in hazırladığı rapor kulüp yönetimine sunuldu. Başarılı oyuncu için 10 milyon Euro teklif verilmesi durumunda satılacak aksi halde kulübün daha az bedelle oyuncuyu satmaya niyeti yok.

İyi Bir Teklif Gelmesi Halinde Kanat Oyuncusu Satılacak

Arap basını Al Nasr takımının başarılı oyuncuya talip olduğunu hatırlatırken sarı kırmızılı kulübün 10 milyar Euro istediğini ancak oyuncunun piyasa değerinin 6 milyon Euro olduğunu yazdı. Taraftarın en çok sevdiği oyuncular arasında yerini alan deneyimli oyuncunun sezon sonu takımdan ayrılacağı dile getiriliyor, ekonomik anlamda sıkıntılı günler yaşayan Galatasaray’ın iyi bir teklif gelmesi halinde kanat oyuncusunu satmayı planladığı camiada konuşuluyor.

Oyuncu İçin Galatasaray 10 Milyon Euro İstiyor

Oyuncunun 30 yaşında olmasına dikkat çeken Arap basını korona virüs nedeni ile Al Nasr takımının zor bir süreçte olduğunu da hatırlatarak başarılı oyuncu için verilebilecek rakamın ancak 6 milyon Euro olduğu kaleme alındı. Uzun zamandır tecrübeli oyuncuyu transfer etmek isteyen Suudi takımı Al Nasr Galatasaray’ın belirlediği transfer bedeli için düşünme kararı aldığını yazan Suudi basını kulübün rakamı düşürerek transferi bitirmek istediğini dile getirdi ancak sarı kırmızılı yönetimin indirim yapma niyeti yok.

Sezonun İkinci Yarısında Önemli Bir Çıkış Yakaladı

Teknik direktör Fatih Terim’de yönetime sunduğu raporda oyuncu için ancak değerini bulursa satılsın dediği öğrenildi. Sezonun ikinci yarısında önemli bir çıkış yakalayan deneyimli Cezayirli kanat oyuncusu Sofiane Feghouli için Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim tarafından rapor hazırlandı.

Transfer Bedelinin Daha Altına Kesinlikle İnilmeyecek

Raporda teknik adam oyuncu için ancak değerinde teklif alınması halinde satılması gerektiğinin altını çizdi. Raporun doğrultusunda Galatasaray yönetimi belirlediği 10 milyon euroluk transfer bedelinin daha altına kesinlikle inmeyecek bu konuda kararlı ve tok satıcı kuralı ile hareket ediliyor. Feghouli çıktığı 101 karşılaşmada 26 gol ve 22 asist ile göz dolduran bir performans sergiledi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.