Ahmet Nur Çebi: Pahalı Transfer Beklemeyin

Ahmet Nur Çebi: Pahalı Transfer Beklemeyin
29.07.2020
210
A+
A-

Beşiktaş başkanı Ahmet Nur Çebi, ekonomik olarak zor bir zamandan geçtiklerini belirtti.

Nur Çebi’nin açıklamaları şu şekilde: “Beşiktaş’ın şu anda 100 milyon TL’ye ihtiyacı var ve bunu kısa sürede bulacağız. Sergen hoca başarılı birisi, biz lig maratonuna kötü başladık, şampiyon olmadığımız için mutsuzuz fakat şu anda üçüncü olduğumuz için umutluyuz.”

Nur Çebi, Gökhan Gönül ve Caner Erkin transferleri hakkında da şu açıklamalrı yaptı; “Gökhan ve Caner konusunda fikrimizi söyledik, ekonomik şartlar onlar için uygunsa kalmalarını isterim. Burak da kulüple prensipte anlaşmamız dahilinde Lille’e gitmek istedi.”

Atiba için ise; “Sergen hoca ondan çok verim aldığını dile getirdi. Örnek bir karakter. Konuşup el sıkışacağız.” sözlerini dile getirdi.

Başkan Nur Çebi, kongre iddiaları hakkında ise şu sözleri kullandı; “Seçim için bir aday olursa hemen seçime giderim, beklemem. Ben tüm arkadaşlarımın başarılı olduğunu ve para aktardıkları konusunda bilinçliyim. Herkes elini taşın altına koydu.”

Yayıncı kuruluş TRT olsun!

Yayıncı kuruluşa tepki gösteren Ahmet Nur Çebi; “Kendi imkanlarımız ile kendi kanalımız var. Biz de destek oluruz. Yayıncı kuruluş indirim istiyor, rekabet olmadığı için. Gönlüm TRT’nin bu işi yapması. Yoksa her gelen indirim ister.

Haber: Ersin Kara / Spor Haber Ajansı (Beşiktaş)

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.