2 Temmuz 2021 Banko Kuponu » Spor Haber Ajansı

2 Temmuz 2021 Banko Kuponu

2 Temmuz 2021 Banko Kuponu
01.07.2021
261
A+
A-

2 Temmuz 2021 Cuma gününün iddaa banko kuponuna ve detaylarına bu yazıdan ulaşabilirsiniz.

İsviçre – İspanya (19:00) MS2 – 1.52

EURO 2020 çeyrek final maçında karşı karşıya gelen İsviçre ve İspanya; kendilerinden beklenmeyen başarıya ulaşabilmek adına karşı karşıya gelecek. Fransa’nın önlem almaya odaklı oyununu uzatmalara götürecek kadar parçalayan ve penaltılarda mağlup eden İsviçre; kontratak ağırlıklı bir oyun anlayışına sahip. İspanya ise her zaman sergilediği baskılı pas oyunuyla turnuvada yer alıyor.

Hırvatistan’a karşı skoru bulduktan sonra yaptığı hatalarla maçı uzatan İspanya; bu maçta aynı hataları yapmamak için önlemler hazırlıyor. Aynı hataların bir benzerini değerlendiren İsviçre ise yine bir devi tuzağa düşürmek istiyor. İspanya’nın baskı kurma becerisi ve savunmacılarının hızı; maçı kendi lehine çevirme avantajı veriyor. Bu nedenle İspanya galibiyeti en makul tercih konumunda.

2 Temmuz 2021 Banko Kuponu 1

Belçika – İtalya (22:00) 2.5 Alt – 1.46

EURO 2020’de en büyük favoriler arasında gösterilen iki takım karşı karşıya. Portekiz maçında golü bulduktan sonra savunma oyunuyla fark yaratan Belçika, kendi potansiyelinden hiç beklenmeyen bir savunma başarısı gösterdi. Yaşları yüksek stoperlerle kurulan bu savunma, Belçika’nın merkeze sıkışan oyunu kontrol etmesini sağladı. İtalya’da ise savunma önceliği her zaman yüksek olsa da; teknik direktör hücumdaki baskıyı kurma ağırlıklı oyundan caymamayı hedefliyor. Yıldıran ve hareketli bir pres oyunu oynayan İtalya, Belçika’nın yaşlı merkezini zorlayabilir. Belçika’da ise hücum hattının formu, İtalya’nın savunmayı daha çok düşünmesine neden olabilir. Her iki tarafın da kupayı çok istemesi sebebiyle; bu maçta gol bulmanın zor olması ve savunma odaklı bir maç görülmesi muhtemel. Alt tercihine yönelmek en güvenli bahsi verecektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.